Wywiad z Prezenterem - Mr Matt

Kolejna część felietonu, który ma za zadanie przybliżyć wam prezenterów muzycznych z bliższej i często nieznanej szerszej publiczności strony. Tym razem zaprosiliśmy do krótkiego wywiadu reprezentanta młodego pokolenia polskiego clubbingu, który od kilku miesięcy współpracuje z wytwórnią muzyczną Fat Bass. Wydał takie remixy utworów jak The Sun (CJ Stone), czy też Get Out (Dj Shog). Do tego wszystkiego dołożył też kilka bardzo dobrych swoich własnych produkcji jak Bounce, czy najnowsza premiera Booooom. Przed wami Mr Matt!

 

- Bardzo miło nam, że pomimo nawału pracy i braku czasu przyjąłeś nasze zaproszenie do tego krótkiego wywiadu i zgodziłeś się opowiedzieć kilka ciekawostek ze swojej muzycznej kariery. No dobra to zaczynamy ciekawszą dla nas wszystkich część i powiedz nam jak i kiedy rozpoczeła się twója kariera z muzyka klubową? Kto Ci pomagał w tym wszystkim?

- Muzyka klubowa fascynowała mnie odkąd pamiętam, do tego stopnia , że postanowiłem dowiedzieć sie na czym polega tworzenie muzyki. Pierwsze kroki stawiałem na przełomie 2011/12r i nie zawsze kończyły się one powodzeniem, ale nigdy się nie poddawałem. Trochę później, bo pod koniec 2012r. pojawiały sie pierwsze supporty od znanych dj'i i to wtedy na dobre rozpoczeła się moja kariera.

- No to świetnie, że miałeś tyle samozapracia, aby dążyć do wcześniej obranego celu, a teraz powiedz nam jak wspominasz pierwszy swój występ przed większą publicznością?

- Ogromny stres , ale teź podekscytowanie przed pierwszym, większym występem. Bardzo dobrze wspominam ten występ i to miejsce. Do dziś pamiętam klub Magnes jak i tych wszystkich ludzi dla których mogłem zagrać. Uwielbiam tam wracać po niezapomniane wspomnienia.

- Kariera to nie tylko przyjemność, słyszałem że miałeś też nie miły jak na tamten czas niespodzianki. Zdradź nam jakąś ciekawą historię odnośnie swojej kariery i jej zaplecza.

- Jedyne, co mi się nasuwa na myśl to wyjazd w Swięta Bożego Narodzenia 450 km od domu i awaria auta. Trudno było znaleść kogoś kto by zajął się tą sprawą w srodku nocy, a dodatkowo w święta. Do hotelu trzeba było wracać taksówką. Na szczęście nie było to nic poważnego i na kolejny dzień udało się ogarnąć awarię. Będzie co wspominac po latach :)

- Ciekawa historia :), a powiedz nam na kogo zagłosowałeś, albo byś zagłosował w Dj MAG 100 w 2015roku?

1. Tom Swoon
2. Deorro
3. Martin Garrix
4. Dimitri Vegas & Like Mike
5. Hardwelll

- Widzę, że nawet mój ulubieniec, Hardwell znalazł się na twojej liście. Na koniec powiedz jakie masz plany na najbliższą i trochę dalszą przyszłość?

- Jeśli chodzi o tą bliższą przyszlosc to skończyc dwa autorskie numery i dwa remixy. W tej dalszej natomiast to chcę się realizowac i rozwijać w tym co robię, spelniać marzenia ,poświecać każdą wolną chwilę muzyce. Chcę stawiać sobie nowe wyzwania i podnosić poprzeczkę coraz wyżej.

Super, że zgodziłeś się poświecić nam tych kilka chwil, żeby opowiedzieć po krótce o swojej karierze. Życzymy Ci spełnienia marzeń o które tak walczysz.