Back & Forth 4.0 2018 - ponownie w Toruniu po wielkim sukcesie

back and forth 4.0

Zeszłoroczna edycja Back & Forth 3.0 w Toruniu okazała się strzałem w dziesiątkę. Brak masowych imprez z muzyką elektroniczną w kujawsko-pomorskim sprawił, że popyt na takie wydarzenie jest ogromny. 

Przedstawiamy kolejną edycję wydarzenia. Back & Forth 4.0 - 24.11.2018 - Arena Toruń!

 

Gdzie odbędzie się Back & Forth 4.0?

Dość długo po zakończeniu zeszłorocznej edycji wydarzenia, #EuforiaFamily byli niepewni gdzie odbędzie się kolejny Back & Forth. Dużo wpisów powstało na temat spekulacji o miejscu imprezy. Duża większość chciała, żeby wydarzenia spod skrzydła Euforia Festivals odbyło się w tym samym miejscu. Tak się stało! 14 kwietnia na oficjalnym fanpage wydarzenia organizatorzy podali, że Back & Forth 4.0 ponownie odbędzie się w Arenie Toruń. Autorzy imprezy są bardzo zadowoleni z tego miejsca. Idealna, niska hala daje ogromne możliwości wizualizacyjne, czego byliśmy świadkiem rok temu - światowy poziom. Zniżające się aż po samą głowę, świecące kule dawały niesamowity efekt!

 

back and forth 3.0 kule

 

Nie można nie wspomnieć o profesjonalnych laserach, które potęgowały odczucia muzyczne podczas wydarzenia! Konieczcie zobaczcie poniższy film, który został nagrany podczas imprezy! Ciekawe czym w tym roku zaskoczą nas organizatorzy przy współpracy z Visual Sensation.

 

 

 

Kiedy odbędzie się Back & Forth 2018 w Arenie Toruń?

W tym temacie nastąpiła mała zmiana względem poprzedniej edycji. Back & Forth 3.0 odbyło się 14 października. W tym roku na kolejna edycję będziemy musieli poczekać nieco dłużej, ponieważ organizatorzy postanowili zorganizować imprezę 24 listopada. Obie daty są bardzo dobrym wyborem, ponieważ w tym czasie nie dzieje się za wiele w naszym kraju. Nie możemy się doczekać!

 

Oficjalny after movie Back & Forth 3.0

 

Jaki będzie line-up?

Organizatorzy podali pierwsze nazwisko podczas trwania Euforia Festival 2018 w Boszkowie, który odbył się 7 lipca.. Na dniach będą odsłaniać kolejne karty. Patrząc na zesłoroczny line-up, śmiem twierdzić, że zaproszą wielu, światowej klasy producentów. Podczac Back & Forth 3.0 bawiliśmy się przy setach Giuseppe Ottaviani, Rank1, Vini Vici... 

Według oficjalnej strony wydarzenia zagra aż 9 artystów! Jak myślicie, kto w tym roku zagra w Toruniu?

 

Oficjalny line-up Back & Forth 4.0

 

m.i.k.e back and forth 4.0

Past & Present Set 

Wkrótce:)   

 

Gdzie kupić bilet i jakie są rodzaje?

back and forth 4.0 biletyStart sprzedaży biletów odbędzie się już dziś (11 lipca 2018r.) o godzinie 18. Pierwsza pula kosztować będzie 89zł i zakupicie ją za pośrednictwem portalu wlotki. Bez wątpienia jak na takie wydarzenie, cena jest bardzo niska! Organizatorzy będą sprzedawać bilety elektroniczne, kolekcjonerskie ze smyczą.

My kupujemy, a Wy?

 

KUP BILET NA BACK & FORTH 4.0

 

 

 Występ Giuseppe Ottaviani-ego

 

Bez wątpienia jest to wydarzenie, na którym każdy miłośnik muzyki trance powinien się znaleźć! Zeszłoroczna odsłona okazała się wielkim sukcesem, a sama organizacja była na bardzo wysokim poziomie. W tym roku możemy się spodziewać jeszcze większych odczuć muzycznych! 

"Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu".