Tropical Vibe 2018 - nowy festiwal w Polsce!

tropical vibe festival 2018

Polska jeśli chodzi o wydarzenia muzyki klubowej wygląda coraz lepiej. Kiedyś był tylko Sunrise, Mayday i kilka mniejszych wydarzeń. Ostatnie lata dla EDM w kraju są przełomowe. Powstaje wiele nowych eventów, w których line-up składa się ze światowych producentów. Od jakiegoś czasu obserwujemy nowy projekt pod nazwą Tropical Vibe, który zapowiada się bardzo obiecująco! Zapraszamy do poznania tego młodego projektu, który ma wielki potencjał.

 

tropical vibe 4 sceny 2 dni ponad 50 artystow

Wydarzenie odbędzie się 31.08.2018r w Straszęcinie.

Organizatorzy zorganizować festiwal w małej, malowniczej miejscowości Straszęcin. Miejscowość znajduję się pomiędzy Tarnowem a Rzeszowem. Wydarzenie będzie zbudowane w Arenie Park, gdzie organizowany jest m.in Czad Festiwal.

Tropical Vibe odbędzie się 31.08 i potrwa dwa dni, podczas, których wystąpi aż 50 artystów na 4 scenach. 

10 gatunków muzycznych granych na festiwalu.

Niewątpliwie jest to dość duże urozmaicenie. Aż 10 gatunków muzycznych zaspokoi chyba najbardziej wymagającego klubowicza. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

  • Big Room,
  • House,
  • Future House,
  • Trance,
  • Techno,
  • Dubstep
  • Trap
  • Hardstyle
  • Moombahton
  • Basshall

 

Organizatorzy Tropical Vibe Festival zbudują 4 sceny na 12 hektarach.

Wielka przestrzeń umożliwia organizatorom zrobienie idealnego wydarzenia na skalę światową, dzięki czemu event może zyskać opinie festiwalu nr. 1 w Polsce. Wioska Tropical Vibe będzie zbudowana na 12 hektarach powieszchni i znajdziemy tam 4 sceny, punkty gastronomiczne / medyczne, pola namiotowe i wiele innych atrakcji.

 

tropical vibe 2018 projekt mainstage

Scena MAINSTAGE

Powyższa wizualizacja pokazuje oficjalny projekt głównej sceny na festiwalu. Robi wrażenie prawda? Organizator na swoim fanpagu określił scenę słowem "olbrzymia". Ciekawe jak duża będzie. 

Scena TROPICAL SMASH

Scena AZTEC EMPIRE

Scena MOOMBAHTON CAVE

Tutaj nasuwa się pytanie: Jakie gatunki na powyższych scenach? Main Stage to zapewne Big Room, House, Future House i Trance. Moombathon Cave, jak sama nazwa wskazuje: Moombahton i zapewne Basshall. Hardstyle wyląduje na scenie Tropical Smash. Na rozdzielenie reszty gatunków musimy poczekać. 

 

Line-up Tropical Vibe Festival 2018

TROPICAL SMASH

 

the prophet THE PROPHET
zany ZANY
mcdv8 MC DV8
donkey rollers DONKEY ROLLERS
dj driver DJ DRIVER

 

Czekamy na kolejne gwiazdy, które zagrają na tym wydarzeniu. Scena Tropical Smash już teraz wygląda obiecująco i na pewno hardstylowcy (#hardtripy) znajdą się na tym festiwalu. Jest jeszcze wiele niewiadomych, ale z dnia na dzień karty wydarzenia będą odkrywane!

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW RUSZYŁA. KAŻDEGO, KTO CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU ODSYŁAMY DO BILETERII.

Kup Bilet