Back & Forth 3.0 Toruń - Line up, zapowiedź, bilety

Back & Forth 3.0 Toruń

W końcu w Polsce w świecie eventów muzyki klubowej zaczęło się coś dziać. Przede wszystkim to zasługa marki EUFORIA FESTIVALS, która organizuje trzy wydarzenia pod nazwami: 

  • Tranceformations
  • Euforia Festival
  • Back & Forth

Następnym wydarzeniem w kolejce jest Back & Forth 3.0 w Toruniu, na którego serdecznie zapraszam. Impreza odbędzie się 14 października Arena Toruń. Jest to pierwsze takie wydarzenie muzyki klubowej w tym mieście od dłuższego czasu. Niestety Toruń pod względem muzyki klubowej był nudnym miastem. 

 

Line-up jest naprawdę obiecujący... Pewnie każdy trancowy wyjadacz nie spodziewał się takiego składu producentów / dj w tych czasach, który pozwoli na powrót do najpiękniejszych wspomień minionych lat.

Vini Vici na Back & Forth 3.0 ToruńToca Disco na Back & Forth 3.0 ToruńRank 1 na Back & Forth 3.0 ToruńOrian Nilsen na Back & Forth 3.0 ToruńGiuseppe Ottoviani na Back & Forth 3.0 ToruńDj W na Back & Forth 3.0 Toruń

Musicie przyznać, że będzie czego posłuchać! 

Zainteresowanie na imprezę jest bardzo duże! Wczoraj ruszyła sprzedaż biletów. Pierwsze 3 pule rozeszły się w 15 minut. Szok! 

Link do sklepu z biletami: Wlotki.pl

Link do wydarzenia: Klik

Link do profilu Euforia Festivals: Klik

 

 

Czas na kolejną odsłonę.

Zapraszamy do przeczytania artykułu: Back & Forth 4.0