Mayday 2017 Always and Everywhere! - Zapowiedź, Line Up

Mayday 2017 - Always and Everywhere!  Po raz kolejny mamy ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejną 18. już edycję tego kultowego wydarzenia! Mayday ponownie zawita do katowickiego spodka i poruszy najgłębsze muzyczne doznania. Tak jak to było od samego początku stworzenia tego festivalu. Dla tych co nie pamiętają Mayday powstał dla ratowania jedynego w tamtym czasie niemieckiego radia, które grało muzykę elektroniczną. Teraz po przeszło dwudziestu latach od pierwszej edycji spotykamy się regularnie nie tylko w Niemczech, ale również w Polsce i innych krajach Europy Środkowej.

 


Być może znasz to uczucie, ten moment, to zjawisko gdy zdarzają się rzeczy, które trudno racjonalnie wytłumaczyć, których nie da się wyjaśnić przez znane człowiekowi prawa natury. Ono może być sprzeczne, wyrażać ingerencję sił wyższych. Może być niewytłumaczalne przez wszelkie, znane nam do tej pory nauki. Po prostu to czujesz, po prostu to słyszysz każdym skrawkiem swojego ciała, a dźwięki mogą Cię ponieść wszędzie tam, gdzie sięga Twoja wyobraźnia. To uczucie to cud. To uczucie to MAYDAY!

Podobno nie da się przewidzieć cudów. Jak jednak inaczej określić to, co dzieje się na scenie każdej edycji MAYDAY? Czy to, kiedy tworzy się niewidzialna więź wszystkich miłośników techno? Inaczej niż cud?

Z roku na rok jesteśmy świadkami niesamowitego zjawiska. Bierzemy w nim udział, poddajemy się euforii i uzależniamy się od napływających emocji. Z roku na rok jesteśmy tutaj, na MAYDAY. Nie jesteśmy tylko wielbicielami techno. Jesteśmy PIEWCAMI CUDÓW, jakie mają miejsce w katowickim Spodku. Jesteśmy szczęśliwymi wybrańcami, którzy mogą doświadczyć dotyku korzeni klasyki muzyki elektronicznej. 

MAYDAY to podróż w przyszłość, która zaczyna się tu i teraz.

MAYDAY to prawdziwy CUD techno. 


 

 

Kto wystąpi na tegorocznej edycji Mayday?

 

SHOWROOM

 

ARENA

Z ogromną przyjemnościa zapraszamy na kolejną już edycję Mayday do Katowic!