Hardwell wystąpi w Polsce w 2017 roku!

Hardwell to wielka osobistość w nowoczesnej muzyce elektronicznej i wystąpi już w 2017 roku w Krakowie! Po świetnym dla polskich fanów muzyki klubowej roku 2016 czas na kolejne wielkie koncerty i wielkich artystów. 

 Na samym początku roku dotarła do nas informacja o planowanym na 6 maja 2017 koncercie Hardwell'a w Tauron Arena Kraków! Będzie to wielkie wydarzenie dlatego już dziś warto rozważyc swoje uczestnictwo w tym nie banalnym koncercie. Supportem będzie Kill The Buzz, która rozpocznie rozgrzewkę przed główną gwiazdą wieczoru. Organizatorem całego wydarzenia jest Agencja Prestige MJM.

Kim jest Hardwell i jak rozpoczeła się jego kariera?

 W 2010 roku Robbert van de Corpu zadebiutował na Ibizie, dając występ w popularnym klubie Privilege, przed ponad 10-tysięczną publicznością. W wieku 25 lat, po ponad 10-letniej karierze trafił na szczyt prestiżowego rankingu DJ Mag Top 100 DJs, cementując swoją pozycję w branży elektronicznej. Holenderski DJ-ej pokonał wówczas takich artystów, jak Avicii, czy Armin van Buuren. Swój sukces powtórzył także rok później, wygrywając ceniony ranking również w 2014 roku. 

Informację o występie Hardwell'a w Polsce:

Gdzie? Tauron Arena Kraków

Kiedy? 6 maja 2017

Cena? Od 99PLN do 195PLN

Gdzie kupić bilety? Wejściówki dostępne będą od 12. stycznia na 

Prestigemjm, oraz eBilet

 

Dj Nation zaprasza na koncert Hardwell'a do Krakowa!