Sunrise Festival 2017! - Bilety, Line Up, Relacja!

Sunrise Festival - tego wydarzenia nie trzeba przedstawiać polskim klubowiczom. Największy event muzyki EDM w Polsce co roku przyciąga do Kołobrzegu ponad 90tyś osób. Rozpoczeło się od Dj Krisa w małym klubie, a teraz mamy doczynienia z festivalem na skalę światową, gdzie nadal sam założyciel imprezy jest teraz jej rezydentem. Największe muzyczne wydarzenie naszego kraju również w 2017 roku zawita nad Bałtyk.

Będziecie razem z nami na 15. edycji Sunrise Festival?

 

 

Początkowo Sunrise with Ekwador, a dziś po prostu Sunrise Festival. Do tej pory możemy wyróżnić dwie spośród kilkunastu już edycji tego muzycznego święta. Rok 2008 przyniósł nam przepiękny event, który dla wszystkich obecnych zapadł w pamięć, oraz 10. urodziny Sunrise Festival, kiedy to impreza trwała przysłowiowe 10 dni, w których między innymi były pokazy mody, aerobik z trenarmi, którzy na codzień trenują polskich i zagranicznych celebrytów.

Ciężko opisać słowami to muzyczne wydarzenie dlatego najlepiej osobiście przekonać się o jakości tego eventu i zawitać do Kołobrzegu już w 2017 roku!

 

 Informacje o Sunrise Festival 2017! 

Start: 21.07.2017

Meta: 23.07.2017

Bilety:  Dostępne od 1.03.2017

Line Up: 

Piątek 21.07

- Dimitri Vegas & Like Mike

- W&W

- Klingande

- Shermanology

- Kris Kross Amsterdam

- Chocolate Puma

- Malaa

- Nervo

Sobota 22.07

- Martin Solveig

- Oliver Heldens

- Lucas & Steve

- Yves V

- Galantis

- Quintino

Niedziela 23.07

- Armin Van Buuren 

Wspomnienia To Najważniejsze Co Nam Pozostaje!