Mayday 2016 - We Love The Future!

Mayday 2016 - We Love The Future!  Po raz kolejny mamy ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejną 17. już edycję tego kultowego wydarzenia! Mayday ponownie zawita do katowickiego spodka i poruszy najgłębsze muzyczne doznania. Tak jak to było od samego początku stworzenia tego festivalu. Dla tych co nie pamiętają Mayday powstał dla ratowania jedynego w tamtym czasie niemieckiego radia, które grało muzykę elektroniczną. Teraz po przeszło dwudziestu latach od pierwszej edycji spotykamy się regularnie nie tylko w Niemczech, ale również w Polsce i innych krajach Europy Środkowej.

"Historia MAYDAY jest wyjątkowa.

Żadna inna impreza nie wywarła takiego wpływu na kulturę masową. MAYDAY to pierwsze techno w wielkiej hali i z gigantyczną techniką. MAYDAY to pierwsza wielka platforma dla ducha naszej kultury muzycznej. MAYDAY był i jest inspiracją dla większości tego, co nastąpiło później na całym świecie."

 

 

Informacje:

Bilety dostępne na Oficjalnej Stronie w cenie: 150zl Standard lub 400zl VIP, oraz 650zl Superior VIP!

Miejsce: Katowice, Spodek

Data: 10.11.2016

Start: 17:00 Meta: 09:00

Poniżej przedstawiamy oficjalny plakat wydarzenia wraz z line-up'em:

Mayday 2016 Platat, Lineup

 

 

 

 

Ciekawostka jest taka, że bilety na Mayday są droższe niż na Sunrise Festival, który jest bardziej znany i wydawałoby się, że bilety powinny mieć wyższą cenę. Czyżby ambitniejsza muzyka stała się wkońcu doceniana przez fanów na całym świecie. Czy to koniec EDM'u?

Zapraszamy na Mayday 2016 pod hasłem We love The Future!