Armin Only - Ergo Arena Gdańsk - kilka informacji

Armin Only Ergo Arena Gdańsk

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od wielkiego wydarzenia muzyki klubowej w Polsce. Dokładnie 14 maja 2016 roku w Ergo Arenie wystartuje klubowa impreza roku w Polsce! Oczywiście nas nie może tam zabraknąć.

DjNation.pl jedzie w składzie 5 osobowym, aby speclajnie dla osób, które tamtego dnia nie mogą znaleźć się z nami na wydarzeniu zrobić relacje z imprezy. Przygotujemy dla Was szczegółowe opisy, zdjęcia, filmy! Będzie co oglądać. Oczywiście jasną sprawą dla wszystkich jest fakt, że Armin nie będzie sam! Z oficjalnych źródeł wiemy, że wraz z artysą wystąpi Cimo Frankel.

Armin Only Gdańsk Cimo Frankel

Utalentowany wokalista urodził się w Amsterdamie. Sam pisze swoje teksty do utworów. W przeszłości artysta pracował jako kompozytor. Na swoim koncie zdobył już wielkie osiągnięcie YELLOW CLAW - podwójna platynowa płyta. Cimo od najmłodszych lat łączył ze sobą wiele stylów, które tak naprawdę nie miały ze sobą nic wspólnego. Kolejnym jego osiągnięciem jest napisanie utworu dla sławnego programu "Dance, Dance, Dance...". Współpraca  Arminem zaczęła się w 2015 roku.

Kolejnym gościem tej nocy będzie holenderski wokalizsta Mr. Probz. Artysta najbardziej kojarzony jest z utworu "Waves", który z pomocą Robina Schulza podbił wszystkie listy przebojów. Owy utwór sprzedał się aż w ponad 400 000 egzemplarzach.

Wynik imponujący, prawda?:)

Dziś Mr.Probz to światowy wokalista, który współpracuje nawet z legendami muzyki! Będziemy mieli posłuchać go na żywo już 14 maja!

Widzimy się już za 2 tygodnia. Start godzina 20:00!!!