feed-image Nasze doniesienia
Back & Forth 4.0 2018 - ponownie w Toruniu po wielkim sukcesie

back and forth 4.0

Zeszłoroczna edycja Back & Forth 3.0 w Toruniu okazała się strzałem w dziesiątkę. Brak masowych imprez z muzyką elektroniczną w kujawsko-pomorskim sprawił, że popyt na takie wydarzenie jest ogromny. 

Przedstawiamy kolejną edycję wydarzenia. Back & Forth 4.0 - 24.11.2018 - Arena Toruń!

Czytaj dalej

Tropical Vibe 2018 - nowy festiwal w Polsce!

tropical vibe festival 2018

Polska jeśli chodzi o wydarzenia muzyki klubowej wygląda coraz lepiej. Kiedyś był tylko Sunrise, Mayday i kilka mniejszych wydarzeń. Ostatnie lata dla EDM w kraju są przełomowe. Powstaje wiele nowych eventów, w których line-up składa się ze światowych producentów. Od jakiegoś czasu obserwujemy nowy projekt pod nazwą Tropical Vibe, który zapowiada się bardzo obiecująco! Zapraszamy do poznania tego młodego projektu, który ma wielki potencjał.

Czytaj dalej

Sunrise Festival 2018 - ostatni raz w Kołobrzegu!

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival jest największym festiwalem muzyki elektronicznej w Polsce. Historia tego wydarzenia sięga aż do 1999 roku, kiedy to Dj Kris obchodził swoje imieniny w klubie Miami Nice w Mielnie. Impreza z roku na rok cieszyła się coraz większym zainteresowaniem. Event z roku na rok podnosił poprzeczkę i gromadził coraz więcej imprezowiczów. Każdemu klubowiczowi nazwa wydarzenia kojarzy się na pewno z jednym miejscem - Amfiteatr w Kołobrzegu.  W tym roku 27 lipca odbędzie się ostatnia edycja w tym miejscu, na którą bardzo Was zapraszamy! 

 

Czytaj dalej

Qlimax 2017 - sety

Niecały tydzień temu w sobotę odbyła się kolejna edycja eventu Qlimax. Całe wydarzenie można było słuchać w holenderskim radio Q-Dance. Znaleźliśmy dla Was wszystkie sety z tegorocznej edycji.

qlimax 2017 sety

Czytaj dalej

Kolejny projekt od Euforia Festivals - Tranceformations 2018

Jesteśmy zafascynowani działaniami agencji Euforia Festivals. Ma ona za sobą kilka naprawdę ciekawych i profesjonalnych eventów, począwszy od Euforia Festival, a kończywszy na ostatnim Back and Forth 3.0 w Toruniu, które było niesamowite! Widać zapał i pełen profesjonalizm ekipy, która z imprezy na imprezę organizuje coraz lepsze wydarzenia. 

Tym razem czas przedstawić i zaprosić Was na Tranceformations 2018!

Tranceformations 2018

Czytaj dalej

A State Of Trance Episode 850 - Arena Gliwice, 30 maj 2018 - Ceny biletów

A State of Trance - Arena Gliwice

Po wielu spekulacjach i niewiadomych od wczoraj w końcu mamy pewność. A State of Trance po 8 latach wraca do Polski i jest to w 100% potwierdzona wiadomość. Na wczorajszej (19.10.2017) audycji ASOT'a, Holender ogłosił miejsce, w którym odbędzie się 850 wersja jego wydarzenia. Na nasze szczęście wypadło na nas.

Czytaj dalej

Back & Forth 3.0 Toruń - Line up, zapowiedź, bilety

Back & Forth 3.0 Toruń

W końcu w Polsce w świecie eventów muzyki klubowej zaczęło się coś dziać. Przede wszystkim to zasługa marki EUFORIA FESTIVALS, która organizuje trzy wydarzenia pod nazwami: 

  • Tranceformations
  • Euforia Festival
  • Back & Forth

Następnym wydarzeniem w kolejce jest Back & Forth 3.0 w Toruniu, na którego serdecznie zapraszam. Impreza odbędzie się 14 października Arena Toruń. Jest to pierwsze takie wydarzenie muzyki klubowej w tym mieście od dłuższego czasu. Niestety Toruń pod względem muzyki klubowej był nudnym miastem. 

Czytaj dalej

Mayday 2017 Always and Everywhere! - Zapowiedź, Line Up

Mayday 2017 - Always and Everywhere!  Po raz kolejny mamy ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejną 18. już edycję tego kultowego wydarzenia! Mayday ponownie zawita do katowickiego spodka i poruszy najgłębsze muzyczne doznania. Tak jak to było od samego początku stworzenia tego festivalu. Dla tych co nie pamiętają Mayday powstał dla ratowania jedynego w tamtym czasie niemieckiego radia, które grało muzykę elektroniczną. Teraz po przeszło dwudziestu latach od pierwszej edycji spotykamy się regularnie nie tylko w Niemczech, ale również w Polsce i innych krajach Europy Środkowej.

Czytaj dalej

Hardwell wystąpi w Polsce w 2017 roku!

Hardwell to wielka osobistość w nowoczesnej muzyce elektronicznej i wystąpi już w 2017 roku w Krakowie! Po świetnym dla polskich fanów muzyki klubowej roku 2016 czas na kolejne wielkie koncerty i wielkich artystów. 

Czytaj dalej