feed-image Nasze doniesienia
Sunrise Festival 2018 - Zapowiedź, Line up, Bilety, Relacja

Sunrise Festival  - największy event muzyki EDM w Polsce, który co roku przyciąga do Kołobrzegu ponad 90tyś osób. Rozpoczeło się od imienin Dj Krisa w małym klubie, a dziś mamy doczynienia z festiwalem na skalę światową. Dj Kris wciąż jest mocno zaangażowany w rozwój imprezy i każdego roku możemy go zobaczyć w niedzielnym History of Sunrise. Największe muzyczne wydarzenie naszego kraju również w 2018 roku zawita nad Bałtyk. Być może będzie to ostatnia edycja w Kołobrzegu co zapowiedzieli już organizatorzy Sunrise Festival

Będziecie razem z nami na 16. edycji Sunrise Festival?

 

 

 

 

 Informacje o Sunrise Festival 2018! 

Start: 27.07.2017

Meta: 29.07.2017

Bilety:  Dostępne od 1.02.2018

Line Up: 

Piątek 27.07

- Alesso

- Don Diablo

- Robin Schulz

- Malaa

- Deborah de Luca

- Bassjackers

- Fedde Le Grand

- Throttle

Sobota 28.07

- Axwell ^ Ingrosso

- Dj Snake

- Timmy Trumpet

- BROHUG

 

Niedziela 29.07

- Sunnery James & Ryan Marciano

- Vini Vici

Wspomnienia To Najważniejsze Co Nam Pozostaje!

Qlimax 2017 - sety

Niecały tydzień temu w sobotę odbyła się kolejna edycja eventu Qlimax. Całe wydarzenie można było słuchać w holenderskim radio Q-Dance. Znaleźliśmy dla Was wszystkie sety z tegorocznej edycji.

qlimax 2017 sety

Czytaj dalej

Kolejny projekt od Euforia Festivals - Tranceformations 2018

Jesteśmy zafascynowani działaniami agencji Euforia Festivals. Ma ona za sobą kilka naprawdę ciekawych i profesjonalnych eventów, począwszy od Euforia Festival, a kończywszy na ostatnim Back and Forth 3.0 w Toruniu, które było niesamowite! Widać zapał i pełen profesjonalizm ekipy, która z imprezy na imprezę organizuje coraz lepsze wydarzenia. 

Tym razem czas przedstawić i zaprosić Was na Tranceformations 2018!

Tranceformations 2018

Czytaj dalej

A State Of Trance Episode 850 - Arena Gliwice, 30 maj 2018 - Ceny biletów

A State of Trance - Arena Gliwice

Po wielu spekulacjach i niewiadomych od wczoraj w końcu mamy pewność. A State of Trance po 8 latach wraca do Polski i jest to w 100% potwierdzona wiadomość. Na wczorajszej (19.10.2017) audycji ASOT'a, Holender ogłosił miejsce, w którym odbędzie się 850 wersja jego wydarzenia. Na nasze szczęście wypadło na nas.

Czytaj dalej

Back & Forth 3.0 Toruń - Line up, zapowiedź, bilety

Back & Forth 3.0 Toruń

W końcu w Polsce w świecie eventów muzyki klubowej zaczęło się coś dziać. Przede wszystkim to zasługa marki EUFORIA FESTIVALS, która organizuje trzy wydarzenia pod nazwami: 

  • Tranceformations
  • Euforia Festival
  • Back & Forth

Następnym wydarzeniem w kolejce jest Back & Forth 3.0 w Toruniu, na którego serdecznie zapraszam. Impreza odbędzie się 14 października Arena Toruń. Jest to pierwsze takie wydarzenie muzyki klubowej w tym mieście od dłuższego czasu. Niestety Toruń pod względem muzyki klubowej był nudnym miastem. 

Czytaj dalej

Mayday 2017 Always and Everywhere! - Zapowiedź, Line Up

Mayday 2017 - Always and Everywhere!  Po raz kolejny mamy ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejną 18. już edycję tego kultowego wydarzenia! Mayday ponownie zawita do katowickiego spodka i poruszy najgłębsze muzyczne doznania. Tak jak to było od samego początku stworzenia tego festivalu. Dla tych co nie pamiętają Mayday powstał dla ratowania jedynego w tamtym czasie niemieckiego radia, które grało muzykę elektroniczną. Teraz po przeszło dwudziestu latach od pierwszej edycji spotykamy się regularnie nie tylko w Niemczech, ale również w Polsce i innych krajach Europy Środkowej.

Czytaj dalej

Hardwell wystąpi w Polsce w 2017 roku!

Hardwell to wielka osobistość w nowoczesnej muzyce elektronicznej i wystąpi już w 2017 roku w Krakowie! Po świetnym dla polskich fanów muzyki klubowej roku 2016 czas na kolejne wielkie koncerty i wielkich artystów. 

Czytaj dalej

Ultra Music Festival 2017 - LineUp, Relacja, Zapowiedź

Ultra Music Festival - jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej na świecie, który od paru dobrych lat zagościł już nie tylko do Miami skąd pochodzi, ale też do europy, azji, afryki i innych miejsc świata. Co ciekawe mamy jeszcze prawie dwa miesiące do tego muzycznego wydarzenia, a już od pary tygodni nie ma wolnych biletów, mimo, że cena wcale nie jest bardzo atrakcyjna. UMF zyskał tak potężną sławę, że ludzie kochający ten właśnie klimat muzyczny przyjeżdzają na te trzy dniowe święto z całego naszego globu.

Czytaj dalej

Sunrise Festival 2017! - Bilety, Line Up, Relacja!

Sunrise Festival - tego wydarzenia nie trzeba przedstawiać polskim klubowiczom. Największy event muzyki EDM w Polsce co roku przyciąga do Kołobrzegu ponad 90tyś osób. Rozpoczeło się od Dj Krisa w małym klubie, a teraz mamy doczynienia z festivalem na skalę światową, gdzie nadal sam założyciel imprezy jest teraz jej rezydentem. Największe muzyczne wydarzenie naszego kraju również w 2017 roku zawita nad Bałtyk.

Będziecie razem z nami na 15. edycji Sunrise Festival?

Czytaj dalej