feed-image Nasze doniesienia
Nowa, bardziej przyjazna strona dla smartphonów!

Wraz z dniem dzisiejszym (28.11.2013) oddajemy do Waszego użytku stronę dla urządzeń mobilnych. Dzięki strukturze strony, małych obrazkach itp. nie będziemy musieli denerować się czekając na wczytanie strony. Wykrywanie urządzenia mobilnego odbywa się automatycznie, więc nie musicie ingerować w sposób wyświetlania strony.
Zapraszam do odwiedzania portalu przez Wasze urządzenia mobilne.

 

Pozdrawiamy!

Nowa odsłona DJ-live

      Bardzo miło nam zakomunikować o otwarciu nowej strony dj-live! Długo wyczekiwana przez nas odsłona portalu wkońcu doszła do skutku. Mamy nadzieję, że jeszcze częściej będziecie nas odwiedzać!

        Wraz z nowa stroną rusza również muzyczna Top Lista naszego radia! Będzie ona grana każdego tygodnia na falach Muzycznej-Stacji. Już teraz możecie wysyłać do nas propozycje utworów, które mają znaleźć się w naszym The Best Of Dj-Live! Będzie to Top LIsta głownie klubowa dlatego takie propozycje mają pierwszeństwo!

Liczymy na waszą aktywność w głosowaniach i pozytywne przyjęcie nowej strony!

 

 

 

Nowa Redaktorka - IsiaRMS

         Pewnie już zauważyliście, że na naszym portalu ukazują się artykuły od IsiaRMS, a tak naprawde od Ilony. Ilona to młoda ambitna kobieta, która przyłączyła sie do redakcji dj-live i będzie pisać dla was wiadomości ze świata muzyki PoP.

 

DSCF2237

 

         Od dziecka interesowała się muzyką co pozytywnie na nią wpłyneło. Wraz z czasem muzyka wręcz ją pochłoneła co uwidoczniło sie podjęciem pracy prezenterki radiowej. Możecie ją usłyszeć na falach Muzycznej-stacji, z którą to nasz portal ma podpisaną oficjalną współpracę. Bardzo pozytywna osoba, która bardzo gorąco chcemy powitać na naszym muzycznym pokładzie!