feed-image Nasze doniesienia
Włodzimierz Michalczyk

 

Włodzimierz Michalczyk to młody artysta pochodzący z Mysłowic który miesza muzykę elektroniczną z funky oraz brudnym gitarowym brzmieniem. Z muzyką ma doczynienia od wielu lat, najpierw szkoła muzyczna I stopnia na gitarze klasycznej, potem pierwsze dotykanie instrumentów podłączonych do prąd. Jakby tego było mu mało, obsypuje wszystko wschodnim folklorem tworząc muzykę niemożliwą do zaszufladkowania. Za dnia student medycyny, aby nocą dokonywać cięć sekcyjnych na ludzkich głowach i wsadzać w nie kilobity nieprostolinijnych brzmień.


Aktualnie skupia się na dwóch projektach. W pierwszym, zamknięty we własnym domowym studio, tworzy całkowicie samodzielny i niezależny minialbum. Natomiast drugi projekt zawiera ukraińskie i rosyjskie tradycyjne pieśni ludowe ubrane w muzykę elektroniczną, funky czy dubstep.

 

{youtube}ZKv1LIkk9qM{/youtube}

[Talent] Pejot & Patrycja Nowicka - Emotional Killer

Paweł "Pejot" Janicki i Patrycja Nowicka to duet, tworzony przez 20 letniego songwritera i producenta z Żar (lubuskie) i 17 letnią songwriterkę i wokalistkę z Zielonej Góry.

Poznali się przez Internet. Po wielu rozmowach, a także prezentowaniu sobie różnych, autorskich kompozycji
stwierdzili, że ich współpraca może być ciekawym muzycznym doświadczeniem.

Pejot ukończył Podstawową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu, natomiast Patrycja Podstawową Szkołę Muzyczną oraz 3 klasy Średniej Szkoły Muzycznej w klasie gitary. Patrycja Nowicka jest półfinalistką 6 edycji telewizyjnego talent show Must Be The Music.


Pierwszym utworem duetu jest piosenka pt. "Emotional Killer".
W planach mają kolejne produkcje, lecz nie chcą zdradzać zbyt wiele informacji. Jedno jest pewne - będzie różnorodnie.

 

{youtube}FlkAHSPdgEQ{/youtube}

Autor: