Śmiertelny wypadek z udziałem polskiego Dja!

Tuż nad ranem dotarła do nas bardzo smutna wiadomość! Chwilę po godzienie 5 na drodze krajowej nr 6 w Kliniskach doszło do zderzenia samochodu prowadzonego przez Doriana T. z innym pojazdem marki Volkswagen. W tym bardzo przykrym zdarzeniu zginął kierowca Volkswagena, natomiast pasażerka została ranna .

Badanie alkomatem wykazało, że Dorian T. był pod wypływem alkoholu. Wynik z badania wyniósł 2 promile. Został aresztowany, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. 

Portal gs24.pl napisało o tym:

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca vw bora chciała przepuścić wyjeżdżającego ze stacji tira i zjechała na lewy pas jezdni S3 w Kliniskach. Wtedy uderzył w borę jadący lewym pasem vw scirocco. Jego kierowca był pijany. Była fatalna pogoda. Uderzenie było tak silne, że pasażer bory zginął, a kobieta kierująca borą trafiła do szpitala. Jeśli te informację się potwierdzą, to zmienia to sytuację, gdy chodzi o sprawstwo wypadku."

Dorian T. jest bardzo znanym polskim producentem muzyki elektronicznej. Twórczość 24. latka została doceniona nawet przez zespół Linkin Park przez co remix polskiego dja trafił na ich płytę. Kariera Doriana bardzo szybko się rozwijała przez co został on najwyżej sklasyfikowanym polakiem w historii rankingu Dj MAG. 

To przykre zdarzenie niech pozostanie przestrogą dla każdego kto wsiada za kółko pod wpływem alkoholu!

Bardzo współczujemy rodzinie zmarłego kierowcy! Pani pasażer życzymy szybkie powrotu do zdrowia!