Podsumowanie wyników Dj Mag 2017!

W sobotę odbyła się uroczysta gala podczas której zostały ogłoszone oficjalne wyniki rankingu Dj Mag Top 100 Dj's. Znamy już całą setkę osób, która załapała się do tego zestawienia. Mamy kilka ciekawych faktów na które zwróciliśy uwage i chętnie wam je przedstawimy. 

Pierwsze miejsce zajał nie kto inny jak Martin Garrix, który utrzymał koronę zwycięstwa na kolejny rok. Patrząc trochę dalej to pierwszej czwórce tylko jedna zmiana, ponieważ Armin Van Buuren zamienił się miejscami z Hardwell'em i teraz to właśnie Armin zajmuje miejsce na podium. 

Na wyróżnienie zasługuje duet Chainsmokers, którzy bardzo zasłużenie podskoczyli o 12. oczek do góry i uplasowali się na 6. miejscu zaraz za Tiesto. Kolejne wyróżnienie dla Marshmello, który awansował z 28. miejsca na pozycję numer 10. Napewno cieszy również awans Don Diablo o 4 oczka, ale może już smucić spadek Olivera Heldensa aż o 5 miejsc. 

Jeszcze jeden bardzo ważny progress zaliczył Alan Walker co było raczej pewne chodź nieoczywiste i ostatecznie awans aż o 38 miejsc do góry i ostatecznie zostaje na pozycji 17. przynajmniej na kolejny rok. 

Lost Frequencies to nowość w rankingu Dj Mag i od razu miejsce numer 26! Coś niebywałego aby rozpocząć tak wysoko! 

Avicii zaliczył spadek o 17. miejsc, ale to było oczywiste ze względu na zawieszenie kariery. Mimo wszystko i tak zajmuje miejsce 28.

Czas na polaków! Pierwsze miejsce wśród polaków dla Tom Swoon, który w całym rankingu poszedł o 9. oczek w góre i może cieszyć się z miejsca 47

Koncówka zestawienia to prawdziwy wysyp nowych artystów! Mamy również kilka powrotów, które napewno przyniosą nam wiele dobrego w kolejnym roku! 

Całość zestawienia możecie zobaczyć na oficjalnej stronie Dj Mag Top 100 Dj's

Teraz możecie się przyznać! Na kogo wy głosowaliście w tym roku? 

Nasz głos padł na Armina Van Buurena ;)