Oświadczenie!! Brak duetu Dimitri Vegas i Like Mike podczas Sunrise Festival!

Wspominając Sunrise Festival 2017 nie sposób zapomnieć o braku headlinera pierwszego dnia jakim miał być duet Dimitri Vegas & Like Mike. Sprawa na pierwszy rzut oka wyglądała bardzo oczywiście i cała fala niezadowolenia została wylana na organizatorów Sunrise Festival. Ale czy naprawdę tak było? Czy myślicie, że naprawdę organizatorzy, którzy zapłacili ogromne pieniądze za występ Dimitri Vegas i Like Mike mogli nie zadbać o odpowiedni transport z oddalonego o 90km Goleniowa do Kołobrzegu?

Nie będziemy w żaden sposób oceniać tej sprawy, bo nie znamy wszystkich faktów. Tak czy inaczej warto zapoznać się z oficjalnym oświadczeniem wydanym przez Sunrise, które mocno wyjaśnia całą sprawę. 


 

 

OŚWIADCZENIE‼️

Drodzy klubowicze, wyjaśniając wczorajszą sytuację z Dimitri Vegas & Like Mike, chcielibyśmy przytoczyć Wam fakty.
Wyżej wymienieni artyści wraz ze swoim managerem przesunęli swoje przybycie na lotnisko w Goleniowie o godzinę i pojawili się na nim o 23:40.

Nasza ekipa odpowiedzialna za ich transport czekała z helikopterem zgodnie z ustaleniami, czyli od godziny 22:00. Chwile po ich przybyciu wznieśli się w powietrze, ale warunki atmosferyczne o tej godzinie były już na tyle trudne, że musieli zawrócić na lotnisko. Tam udali się na hale odlotów, aby poczekać na poprawę pogody.

W tej sytuacji zaproponowaliśmy transport samochodowy, który był przygotowany, a nawet wysłaliśmy jeszcze lepsze samochody, aby zapewnić większy komfort podróży. Niestety po godzinie oczekiwania, otrzymaliśmy informację od tour managera, że ich główny manager zadecydował, iż w takiej sytuacji nie pojadą i nie wystąpią na Sunrise Festival. To była ich decyzja, nasza agencja spełniła każdy warunek, który był zawarty w umowie. Nie mamy sobie absolutnie nic do zarzucenia w tej sytuacji.

Chcemy nadmienić, że opierając się na naszym 15 letnim doświadczeniu, informowaliśmy ich, że podróż helikopterem nie może odbyć się później niż zaplanowaliśmy, gdyż ze względu na położenie lotniska możemy spotkać się z utrudnieniami. Niestety nie potraktowano naszej prośby poważnie i uparcie nie brali pod uwagę innego transportu jak lotniczego.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Jest nam strasznie przykro, że ogromna ilość klubowiczów szybko zapomina, że jesteśmy na tym rynku od 15 lat i nigdy nikogo nie oszukaliśmy. Każdego roku dajemy z siebie wszystko, aby festiwal był na jak najwyższym poziomie. Mimo zdarzenia na które nie mamy wpływu, jesteśmy kolejni raz obrażani i płyną pod naszym adresem bardzo obraźliwe wypowiedzi.

To Wy w tej sytuacji powinniście stanąć murem za nami i powiedzieć im co myślicie na temat tego, że pokazali kolejny raz to, że nie szanują Polaków.

Przypomnijmy, że w roku 2012 jeden z Nich zapomniał paszportu i nie doleciał do Kołobrzegu, ale mimo Waszej sympatii do nich, zaprosiliśmy ich ponownie.

Jeśli chodzi o sprawę finansową, zapłaciliśmy pełną kwotę w marcu i mamy na to pełne dokumenty.

W trakcie ustaleń ich występu na naszej imprezie, managerowie zapewniali, że mimo iż grają na Tomorrowland w ten sam weekend, nasza impreza jest traktowana tak samo poważnie. Niestety finalnie okazało się, że ważniejszy był ich udział w konferencji po tym festiwalu, wiec wydano taka, a nie inną decyzję o ich przyjeździe. Prosimy Was o wyciągniecie wniosków z tego i liczymy na Wasze wsparcie, które teraz jest najważniejsze.

Mamy nadzieję, że swoją nieobecność zrekompensują Wam i nam, tak jak obiecali.