HIT czy KIT! Hardwell - Young Again ft. Chris Jones

Hardwell i jego najnowsza produkcja, czyli Young Again w stworzeniu której wokalnie pomógł mu Chris Jones. To właśnią tym utworem zajmiemy się w kolejnej odsłonie HIT czy KIT

Klip, który został oficjalnie opublikowany na YouTube prezentuje początkowo Hardwella, który gra na dużej imprezie. Po chwili przenosimy się w świat wirtualny, który ma przedstawiać młodość i wszyscy co z tym się wiąże. Gry, zabawa i piękne niezaponiane chwile, który wspominamy przez kolejne lata swojego życia. Możemy również zobaczyć, że główny bohater od samego dzieciństwa interesował się muzyką klubową. Od małego chciał to robić i teraz możemy wszyscy oglądać jak spełnia swoje młodzieńcze marzenia. Bardzo wciągający teledysk, który można oglądać bez końca, no dobra może przesadziłem, ale osobiście obejrzałem go już z 10 razy i ciągle jest dobry.

Muzycznie jest może bez większej rewelacji jeżeli mielibyśmy patrzeć od strony muzyki klubowej i wszystkiego co się z tym wiąże. Natomiast jeżeli popatrzymy jako komercyjne wydanie tej produkcji to nagle okazuje się, że to jest strzał w dyche! Wokalnie Chris Jones zasługuje na pochwałę. Dawno nie słyszałem tak wyrazistego i idealnie dopasowanego wokalu to całości. Mi osobiście ten utwór przypadł do gustu niesamowicie i słucham go bez końca za małymi przerwami na inne równie dobre produkcje.

Teledysk: 9/10

Słowa: 9/10

{youtube}-5m4P4ZlAQs{/youtube}