[Felieton] Najlepsze produkcje! - Avicii

Powracamy do naszego felietonu odnośnie najlepszych produkcji! Tym razem na ostrzu naszego muzycznego kunsztu znazał się sam Avicii. Człowiek - legenda. Któż go nie zna! Chyba nie ma takiej osoby na świecie, która chociaż raz nie słyszałaby przynajmniej jednej produkcji od szwedzkiego producenta. No więc powspominajmy kilka najlepszych naszym zdaniem utworów Avici'eg.

Tim Berg - Seek Bromance

Tak, tak - Tim Berg to też Avicii. To jedna i ta sama osoba, tylko wcześniej działał po pseudonimem zbliżonym do swojego imienia i nazwiska. W każdym razie propozycja Seek Bromance to coś więcej niż utwór! To wspomnienia, które pozostaną na zawsze. Przepiękny klip obrazujący wspaniały czas zwany WAKACJAMI! Mam nadzieję, że wy również macie same pozytywne wpomnienia z tą produkcją!

Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One

Tym razem już pseudonim Avicii, ale w duecie z Nicky Romero. Idealne połączenie dwóch klimatów dało nam produkcję I Could Be The One, którą również mam nadzieję, że na każdy. Co to były za imprezy przy tym utworze! Długo by powracał myślami do wszystkich wspomnień związanych z tą propozycją, ale mam nadzieję że dla was to też jest ogromny hit!

Avicii - Levels

Kolejna propozycja i zarazem kolejna mega produkcja! Avicii miał okres kiedy to wydawał same najlepsze produkcje, chodź nie mogę powiedzieć, żeby dzisiaj było gorzej w jego wykonaniu. Ale tamten czas był naprawdę dobry dla niego i dla wszystkich fanów Tim'a Bergling'a. Pamiętacie teledysk do tej produkcji? To był dopiero hit!

Avicii - Wake Me Up

Czas na trochę inny już styl, ale nadal bardzo dobra produkcja! Wake Me Up to rok 2013 i początek wprowadzania stylu country do muzyki elektronicznej. Avicii był pierwszym djem, który zastował takie połączenie, ale wyszło mu to naprawdę dobrze. Za nim poszli kolejni, którzy chcieli podobnie jak on zdobyć ponad 1miliard! wyświetleń na Youtube. Niestety nikomu innemu to się nie udało jeżeli chodzi o tą branżę muzyczną.

Avicii - The Nights

 Tutaj mogłoby znaleźć się już wiele produkcji, ale my wybraliśmy akurat The Nights! Jest równie pozytywna jak wszystkie poprzednie i zachowana w stylu, do którego nas przyzwyczaił. Dla nas w pięciu najlepszych produkcjach Avicii'ego znalazło się miejsce właśnie dla tej produkcji. 

 

Które utwory wy byście wybrali do swojego zestawienia najlepszych produkcji?