[Felieton] Najlepsze produkcje! - Armin van Buuren

Czas na kolejne wydanie naszego felietonu, która ma za zadanie wybór trzech najlepszych produkcji danego artysty. Dzisiaj pod lupę bierzemy niekwestionowalnego króla gatunku Trance  jakim jest Armin van Buuren! Jego kariera jest tak rozległa, że zapewne możecie mieć inne zdanie na temat poszczególnych wyborów, dlatego zachęcamy do komentowania i wstawiania swoich najlepszych trzech produkcji z twórczości holendra. 

This is What it Feels Like - jedna z najbardziej znanych i rozreklamowanych produkcji od Armina. Wokalnie produkcję wsparł Trevor Guthrie i był to ich jedyny wspólny utwór, mimo bardzo udanej sprzedaży singla. Wokalista kilka razy wystąpił live podczas koncertów Armina. Premiera This is What it Feels Like miała miejsce podczas festivalu w Miami bliżej znanym jako Ultra Music Festival i między innymi tam Trevor wystąpiłl na żywo. 

 

Not Giving Up On Love - kolejna bardzo dobra propozycja od Armina. Tym razem wokal zapewniła Sophie Ellis-Bextor, która swoim głosem zachęciał również innych producentów do współpracy jak chociażby Calvin Harris. Bardzo klimatyczna propozycja, która została zapamiętana na bardzo długo, dlatego warto do niej powrócić przy okazji naszego zestawienia. 

In And Out Of Love -  takiej produkcji nie mogło zabraknąć! To chyba najlepsza propozycja od Armina. Utwór zyskał do tej pory ponad 170mln wyświetleń na YT i pochodził z płyty Imagine. Co ciekawe mimo tak ogromnej popularności utworu nie był to promujący płytę singiel, ale był za to jednym z dwóch, które zawierały wokal. Jeżeli już przy tym jesteśmy to Sharon Den Adel pokazała chyba całość swoich możliwości ponieważ po wydaniu In and Out of Love pochwałą nie było końca. Naszym zdaniem najlepsza produkcja z całej twórczości Armina. 

Które utwory wy byście wybrali do swojego zestawienia najlepszych produkcji?