[FELIETON] Najlepsze produkcje! - Hardwell

Rozpoczynamy właśnie nowy felieton w którym za każdym razem będziemy prezentować trzy najlepsze propozycje danego producenta. Będziemy wracać do starszych utworów, ale naszej uwadze nie ujdą też najnowsze propozycję. Tyle słowem wstępu! Na pierwszy ogień rzuciliśmy jednego z najlepszych dj'ów świata, a mianowicie Hardwell!

Hardwell, czyli tak naprawdę Robbert van de Corput z pochodzenia holender mający na dzisiaj 28 lat i dziesiątki indywidualnych wyróżnień na swoim muzycznym koncie. Wybraliśmy jak zawsze trzy propozycję, a więc zaczynamy od jednej z pierwszych wybitnych produkcji

Apollo - utwór stwrzony wraz z Amba Shepherd, która posiada wybitny głos,  a ten idealnie wykorzystał właśnie Hardwell. Ciekawostką może być fakt, że teledysk do Apollo był zmieniany aż 3 razy. Początkowo był zupełnie inny. Prezentował chłopca, ktory uciekał z domu. Krótko po prezentacji jak tylko propozycja trafiła do programów muzycznych w TV teledysk zostal delikatnie zmieniony i zostali dodani do niego amerykańscy policjanci, którzy goni chłopca. Dzisiaj klip ma zupełnie inny obraz, gdyż pojawia się w nim cała rodzina, w której ojciec psuje życie wszystkim domowniką. Widać, że propozycja ma duży potencjał do dzisiaj i dlatego tak dbają o oglądalność na YT. 

Never Say Goodbye - kolejna produkcja, która przykuła naszą uwagę. Stworzona wspólnie z Dyro i Bright Lights, która wokalnie uzupełnia całość. Ponownie króluje przepiękny wokal i proste wykonanie. Klip nie jest już tak ciekawy jak w Apollo, ale również chętnie się do niego wraca. Tak czy inaczej pamiętamy tą produkcję od holendra.

Young Again - tej produkcji nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu! Zupełnie inny kimat niż poprzednie propozycje Hardwella, ale któż nie chciałby poczuć się znów młody? Przepiękna historia przedstawiona w teledysku jak spełnienie dziecięcych marzeń twórcy tego hitu. Chyba najbardziej klimatyczna, a może nawet najlepsza produkja od Hardwella. Chris Jonas na wokalu to był genialny pomysł! Poczujmy się młodzi jeszcze raz!

Która propozycja wam najbardziej się podoba z całej twórczości Hardwella?