Podsumowanie Sunrise Festival 2016

Sunrise Festival 2016 to już historia, której nigdy nie powtórzymy! Niezapomniane wspomnienia, które pozostaną na zawsze w pamięciach wszystkich, którzy odwiedzili Kołobrzegu w dniach 22-24.07.2016 roku. Pozostaje nam tylko podsumować ubiegłoroczną edycję największej klubowej imprezy naszego kraju.

Klimat jaki co roku jest stworzony przez organizatorów to coś nadzwyczajnego. Jest to jedna z nielicznych imprez organizowanych nad brzegiem morza, a do tego w tak doborowym towarzystwie gwiazd sceny klubowej. Kto w tym roku wypadł najlepiej? Jakie produkcje, remixy czy też mashup'y zapamiętaliście najlepiej?

[Aktualizacja 25.07.2016]

Jeżeli chodzi o piątek to ciężko było wyróżnić tą jedną osobę, która zagrała najlepszy set. Poziom był dość wyrównany i każdy stanął na wysokości zadania. Tom Swoon jak zwykle dobrze, ale reszta również bardzo pozytywnie.

Natomiast sobota to była prawdziwa dawka dobrej muzyki. Quintino człowiek może nie, aż tak bardzo znany na scenie klubowej ale jego set był naprawdę dobry. Początek spokojny, ale z każdą kolejną propozycją porywał coraz więcej osób. Kulminacyjny moment to 33minuta seta i wejście z jego mushup'em, a mianowicie Escape i One More Time od Daft Punk. Ta propozycja rozniosła Parking i zahaczyła nawet o Amfiteatr.

To nie był koniec dobrych brzmień na Parkingu ponieważ odrazu po Quintino za konsolą znalazł się Headhunterz, który również nieźle rozniósł scene. Bardzo energiczny set, który na długo zapamiętamy.

Później nastał trochę "słabszy" moment, gdyż relacja przeniosła nas do Amfiteatru a tam sceną rządzili Shermanology, czyli rodzeństwo rodem z Holandi. Mało energiczny i dość nie porywający występ. Siostry Nervo natomiast jak zawsze dobrze, ale bardzo przewidywalnie i bez szaleństwa. Pozytywny set, ale nic szczególnego. Warto zwrócić uwagę na duet polaków na zakończenie czyli Skytech i Fafaq, którzy naprawdę dają radę. Z każdym rokiem miło jest patrzeć na ich postępy i produkcje, które wspólnie tworzą. Godne pochwały to jak potafią ze sobą współpracować przez tyle lat.

Rok 2017 przyniesie jubileuszową 15. edycję Sunrise Festival. Możemy być pewni, że ponownie zagości do Kołobrzegu, a nawet zdradzimy wam że jedną z gwiazd Line Up'u będzie ponownie Armin Van Buuren! Kto pamięta rok 2008 i chyba najlepszą edycję tej imprezy? Czyżby rok 2017 miał nam przynieść coś niezwykłego?

ZAPRASZAMY NA SUNRISE FESTIVAL 2017 razem z ekipą Dj Nation!