Muzyczne wspomnienia... To najważniejsze co nam pozostaje!

"Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje"! Nieoficjalne motto Sunrise Festival i słowa wypowiedziane przez jednego z głównych założycieli tego eventu. Dziś, chcemy przypomnieć sobie kilka utworów, które na zawsze pozostaną w uszach i sercach wszystkich kochających klubowe klimaty.

1. Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours

Totalny klasyk muzyki klubowej. Doczekał się odświeżonej wersji, która pobija kolejne rekordy słuchalności stworzonej przez Dzeko & Torres. Miliony ludzi zna ta produkcję i ma z nią niezapomniane wspomnienia. My również pamiętamy te czasy i nowa wersja również jest w naszych sercach jak propozycja na rok 2015-16!

2. Darude - Sandstorm

Kolejna propozycja, która stała się klasykiem muzyki klubowej i przy okazji największych eventów tego gatunku zawsze zagości przynajmniej raz. Pamiętacie te imprezy, kiedy każdy czekał na Sandstorm? Coś pięknego, a być może ktoś i tej propozycji pokusi się o remake!

3. Alice Deejay - Better Of Alone

Motyw powtarza się w kolejnych, młodszych produkcjach, ale to temat na osobny artykuł. Mimo wszystko propozycja ta jest naprawdę dobra i warta wspomnienia. Stare dobre czasy, kiedy każdy utwór miał swój niepowtarzalny klimat, a nie wszystko na jedno kopyto. Pamiętamy również tą propozycje, a wy?

4. Tiesto - Traffic

Coś pięknego! Jeszcze ta wersja 7min w której każdy czekał aż rozpocznie się mocne i konkretne granie. Tiesto to człowiek, który jest ja wino. Z każdym rokiem staje się coraz lepszy, a jego propozycje łączą wszystkie epoki.

5. 4 Strings - Take Me Away

Ten wokal! Coś pięknego! Wspomnienia, które pozostaną na zawsze. Ciężko słowami opisać emocje, energię i klimat z tamtych lat. Ale każdy, kto chodź raz przeżył taką imprezę nigdy jej niezapomni. Wiemy już dlaczeog imprezy w stylu retro są dzisiaj tak bardzo popularne i coraz większa liczba osób czeka na takie wydarzenia!

Wspomnienia to jedyne co nam pozostaje!