Armin van Buuren wystąpi w Polsce!

Set Armin van Buuren'a na tegorocznym Sunrise był naprawdę dobry! Jednak teraz Polska żyję ASOT'em 850, który odbędzie się w Polsce, dlatego zapraszamy Was do przeczytania artykułu na temat tej imprezy:

ASOT 850 Gliwice

 

Armin van Buuren po raz kolejny wystąpi w Polsce! Tym razem nie na Sunrise Festival, a w swoim solowym secie podczas Armin Only! Holender gra zawsze podczas swoich dwóch eventów, z których jeden to właśnie Armin Only, a drugi A State Of Trance, który na codzień jest audycją radiową, ale od czasu do czasu przy okazji większych muzycznych wydarzeń Armin gra na żywo swój set, który również jest transmitowany w radiu Digitally Imported

 

Kim jest Armin van Buuren tego napewno nie trzeba wam mówić, gdyż jego sława obiegła już cały muzyczny świat. Najlepszy dj świata w kategorii muzyki trance, oraz najlepszy dj całego globu w latach 2007-2010, oraz w roku 2012. Co przyniesie rok 2016? Tego jeszcze nie wiemy, ale ten wybitny holenderski producent jest na najlepszej muzycznej drodze, aby po raz kolejny sięgnąć najwyższego stopnia podium. 

Dj Nation zaprasza na Armin Only do Gdańska!

 

Informacje o wydarzeniu!

Start: 14.05.2016r Godz: 20:00

Miejsce: Gdańsk, Ergo Arena

Bilety: Od 28 lutego dostępne na ftb.pl, czy też innych biletomatach.

My już wiemy gdzie będziemy 14 maja! A wy?