Avicii wystąpi w Polsce w 2016!

Avicii, który stał się od kilku lat jedną  z najbardziej popularnych gwiazd muzyki elektronicznej zawita do naszego kraju już za kilka miesięcy. Informacja została potwierdzona, także możemy być pewni, że w tym roku czeka nas conajmniej kilka imprez światowego formatu. Tim Berg, bo tak na samym początku nazywał się dzisiejszy gwiazdor ze szwecji jest znany z takich hitów jak Seek Bromance, Hey Brother, czy Wake me up. Nikt nie może odmówić mu rzeszy fanów z całego świata, którzy tylko czekają na kolejny jego występ. Avicii po raz pierwszy w życiu wystąpi w Polsce, ale nie wykluczone, że nie będzie to jego ostatni występ, gdyż polscy fani słyną najlepszą możliwą opinią na świecie. Jak ktoś chodź raz miał możliwość wystąpić w Polsce, bardzo lubi wracać w granice naszego kraju.

Tym razem będziemy mogli na żywo zobaczyć i posłuchać Avicii'ego w Gdańsku na stadionie Energa Gdańsk już 15. lipca 2016r.

Impreza rozpocznie się od godziny 18:00, aż do 2:00, a prócz największej gwiazdy wieczoru wystąpi też pięciu innych utalentowanych dj'ów, których line up owiany narazie jest tajemnicą.

Bilety na to wydarzenia będzie można zakupić już w poniedziałek 8.02 od godziny 10:00 we wszystkich sklepach Empik, oraz za pośrednictwem eBilet.

Oczekujecie już teraz tego wielkiego dla polskiej sceny klubowej wydarzenia? Tymczasem powspominajmy największe przeboje Tim Bergling'a!