Dj Nation, a Dj-Live

Pewnie zauważyliście, że zmieniła się nasza domena i nazwa portalu na który zaglądaliście i jesteście ciekawi dlaczego. Należą wam się małe słowa wyjaśnienia, dlatego też pokrótce opiszemy dlaczego musieliśmy zdecydować się na taką zmianę, oraz co ona oznacza dla nas wszystkich.

Portal Dj-live, któy tworzyliśmy przez kilka dobrych lat był wpełni tworzony przez grupę osób, które poświęcały swój czas jak i środki na to, aby mógł on sprawnie funkcjonować. Niestety cały czas dzierżawiliśmy domenę od osób trzecich, które po kilku miesiącach od startu jednak nie chciały dalej tworzyć czegoś takiego jak Dj-live. Nie dostaliśmy możliwości przedłużenia wykupu domeny i w taki to sposób zostaliśmy zmuszeni do powrócenia do naszego pierwszego projektu jakim było Dj Nation.

Co wniesie ta zmiana w funkcjonowaniu portalu? A no da kilka urozmaiceń, które pewnie chętnie sami byście chcieli już dawno mieć. Cele mamy szczytne, a kiedy uda się je osiąnać to już czas pokaże. Dj-Nation Muzyka na Żywo, w rzeczywistości nigdy nie było takim portalem jak zakładaliśmy to sobie na początku naszej wspólnej przygody. Teraz czas na zmiany! Po 1) Portal staje się w 95% portalem muzyki klubowej. Po 2) Wywiady z prezentami będa w wersji tekstowej jak do tej pory, ale pracujemy już nad wywiadami audio i wideo. Po 3) Postaramy się o relacje wideo z imprez, które będą godne uwagi w naszym kraju.

Reszta zmian przyjdzie w czasie, ale napewno będziecie mile zaskoczeni! Pozdrawiamy Administracja byłego Dj-live, a aktualnego Dj Nation!