Onyx Summer House

Onyx Summer House to szalone Beach Party połączone z dużą dawką najlepszej muzyki klubowej. Doskonali artyści i wyjątkowa sceneria składają się na ogromną popularność tego wydarzenia, które z każdą kolejną edycją przyciąga tysiące fanów muzyki elektronicznej.Tegoroczną edycję festiwalu uświetnią występy aż 25 znakomitych artystów, takich jak m.in.MOGUAI, WESTBAM, PLASTIK FUNK, DR. MOTTE, HARDY HARD, DA HOOL i wielu innych! To wielkie wydarzenie odbędzie się na dwóch scenach ONYX SUMMER STAGE oraz ONYX CLUB STAGE. Oprócz tego zaplanowaliśmy strefy cateringowe, VIP i wiele różnych atrakcji co powoduje że piąta edycja tej imprezy będzie miała swój niepowtarzalny klimat.

Miejsce Imprezy : Zalew Nakło-Chechło (Teren pola Namiotowego) Gmina Świerklaniec


Data : 29.08.2014 - piątek

Godziny : 18:00 - 06:00

 

LINE UP :

ONYX SUMMER STAGE

MOGUAI

WESTBAM

PLASTIK FUNK

DR. MOTTE

DA HOOL

HARDY HARD

DAVE LAMBERT

ADAM DE GREAT

DJ W

FAFAQ

INOX

YOGI

 

ONYX CLUB STAGE

NEEVALD

MICHAŁ LAZAR

GOULIANO

RO-BEE

IGO

DJ BALL

ŻELAZNY

DJ DRIVER

REESET

GRUCA

SILVER GEE

MISHA

MONKEY

Opis imprezy:


ONYX SUMMER HOUSE to wakacyjny projekt imprezy muzycznej przez który chcemy przekazać wszystkim zwolennikom dobrej zabawy i jeszcze lepszej muzyki, 100 % satysfakcji, pozytywnej energii i moc niezapomnianych wrażeń, które to w nieco innych rozmiarach co weekend znajdziecie również w ONYX MUSIC CLUB w Tarnowskich Górach. Plaża, jezioro, cudowne okolice, dwie potężne sceny festiwalowe z artystami światowego formatu i mnóstwo ludzi naładowanych pozytywną energią, a to wszystko w gorącej letniej atmosferze. To najważniejsze cechy tego wielkiego muzycznego wydarzenia. 12 godzin muzyki 25 artystów, doskonałe nagłośnienie i efekty świetlne na najwyższym poziomie! W lineupie same gwiazdy: Moguai, Westbam, Plastik Funk, DR. Motte, Hardy Hard, Da Hool, Dave Lambert oraz polska czołówka tanecznej elektroniki: Adam De Great, Fafaq, NeeVald, DJ W, Inox. Takie zestawienie robi olbrzymie wrażenie na fanach dobrej zabawy. Zaplanowaliśmy także strefę VIP i cateringową, które pozwolą Wam odpocząć na chwilę przed kolejną dawką emocji muzycznych i wizualnych. Jest to również swego rodzaju spotkanie wszystkich stałych klubowiczów oraz gości odwiedzających regularnie Onyx, co w połączeniu będzie miało wpływ na niesamowity klimat tej imprezy. Co ważne będziemy się bawić w plenerze a jednak pod dachem, dzięki sprawdzonemu systemowi połączenia dwóch scen i potężnych namiotów estradowych: Za organizację tak wielkiej imprezy, na najwyższym poziomie mogą odpowiadać tylko najlepsze marki w tej branży: ONYX MUSIC CLUB, GRUPA ETNA, PMG GROUP.

IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH.

Opis miejsca imprezy :

Impreza tradycyjnie już odbędzie się nad brzegiem jeziora Nakło-Chechło, otoczonego lasem, który doskonale odcina miejsce imprezy od zgiełku zatłoczonego miasta. Ta lokalizacja ma też swoje zalety ze względu na łatwy dojazdy-znajduje się zaledwie ok. 3 km. Od trasy Katowice-Tarnowskie Góry-Częstochowa.

Odległość od miast w regionie:

Katowice- ok. 35 km.

Częstochowa- ok. 38 km.

Gliwice- ok. 25 km.

Bielsko-Biała- ok. 90 km.

Opole- ok. 110 km.

Kraków- ok. 115 km. 

LINKI :

STRONA:

http://onyxsummerhouse.pl/

 

GRUPA ETNA:

http://grupaetna.pl/

 

ONYX MUSIC CLUB:

http://www.onyxclub.pl/

 

WYDARZENIE :
https://www.facebook.com/events/1484032091833687/?fref=ts

 

ONYX SUMMER HOUSE:

https://www.facebook.com/OnyxSummerHouse

 

ONYX MUSIC CLUB:

https://www.facebook.com/OnyxMusicClub

 

PMG GROUP :