Muzyka łączy ludzi - Delfinarium

Muzyka łączy ludzi !

Jest to stara prawda, która pewnie każdy dobrze zna. Muzyka potrafi połączyć obcych sobie ludzi w tańcu, czy też na koncercie ulubionego zespołu. Jest też również takie powiedzenie, które mówi tak: "Pokaż mi muzykę, która słuchasz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem". Muzyka wywiera ogromny wpływ na nasze życie.

Dzisiaj natomiast chcemy powiedzieć  troszkę o czymś innym, a dokładnie o grupe lekarzy, fizjoterapeutów i zootechników którzy chcą uruchamić pierwszy w Polsce ośrodek rehabilitacyjny z delfinami.

Górnośląskie Centrum Delfinoterapii.

Będą w nim leczone dzieci i osoby dorosłe cierpiące na choroby neurologiczne, onkologiczne, psychiczne oraz kobiety z nieprawidłowym przebiegiem ciąży. Wieczorami chętni będą mogli popływać z tymi sympatycznymi ssakami. Organizatorzy mają już biznes plan, cash flow, oraz podpisaną wstępną umowę o kupnie delfinów. Posiadają również kadrę medyczną przeszkoloną do pracy z delfinami oraz cały schemat koncepcyjno-funkcjonalny delfinarium, hotelu i restauracji zrobiony przez architektów. Aby otrzymać brakujące fundusze na budowę ośrodka z banku muszą zwiększyć obroty firmy do co najmniej 6-8 tys. zł miesięcznie. Dlatego . sprzedają różne przedmioty na Allegro. Do akcji budowy leczniczego delfinarium włączył się DJ BOBO. Przekazał na płyty z oryginalnym autografem. Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży trafią na firmowe konto delfinarium. Więcej informacji o tym przedsięwzięciu jest na www.delfinoterapia.cuprum.pl

Link do aukcji płyt Dj Bobo:

http://allegro.pl/dj-bobo-dancing-las-vegas-autograf-charytatywnie-i4258729383.html

http://allegro.pl/dj-bobo-fantasty-autograf-charytatywnie-i4250303199.html

http://allegro.pl/dj-bobo-vampires-autograf-charytatywnie-i4250303454.html