Wybieramy dj na wesele

Wesele - pewnie każdy z nas ma same pozytywne skojarzenia z tego rodzaju imprezami. Panna młoda zawsze wystrojona i dopięta na ostatni guzik. Pan młody, w pięknym garniturze prezentuje się idealnie. Para młoda w samym centrum uwagi, bo to są właśnie w tym dniu najważniejsi! To oni są głównymi aktorami tego wydarzenia! Chcą, żeby ten dzień był wyjątkowy dla nich, ale też dla gości, których zaprosili. Ale niestety czasem, coś wychodzi nie tak...

 

 

Aby można było uznać wesele za udanę, musimy posiadać odpowiednią salę, dobrą obsługę, oraz smaczne jedzenie. Chodź tak naprawdę najważniejsza jest dobrze dobrana muzyka i wodzirej, który tak naprawdę stoi za tym, czy wesele będzie udane! To właśnie on jest takim cichym bohaterem tego wydarzenia. Od niego bardzo wiele zależy. Jaki powinnien być taki dj-wodzirej?

Pięć kroków jak wybrać odpowiedniego wodzireja!


Po 1.

- To my wybieramy muzykę i style, jakie chcemy usłyszeć na swoim weselu. Dobry dj, powinnien potrafić zagrać wszystkie style muzyczne i odpowiednio je łączyć. Posiadać też odpowiedni zasób muzyczny w którym znajdowałyby się same taneczne hity. Czy jest ktoś dzisiaj kto nie tańczył do hity Jesteś szalona? Są kawałki, które nigdy nie umrą i one powinny pojawiać się na wszystkich weselach!

Po 2.

- Dobrze i mądrze zorganizowany czas! Przerwy nie są pozytywną częścią wesel. Jedyne przerwy jakie powinny się pojawiać to czas na różnego rodzaju zabawy zorganizowane właśnie przez naszego wodzireja. Musi on mieć na tyle bujną wyobraźnię, aby potrafił stworzyć coś kreatywanego. Może innego niż wszystkim znane Krzesła. Powinnien potrafić dobrze zagospodarować gością weselnym i młodej parze czas, który powinnien być ich najpiękniejszym dniem w życiu!

Po 3.

- Utwory które nam prezentuje powinny  być zawsze zachowane w oryginale. Najlepsze co oryginalne! Tego zdania powinniśmy się trzymać!

Po 4.

- Kreatywność i elastyczność! Każda impreza charakteryzuje się innym klimatem. Po kilkudziesięciu minutach już widać jaki klimat pasuje gościom weselnym. Nie ma co na siłę ciągnąć w swoje strone, tylko taki właśnie odpowiedni dj potrafi dopasować się i sprawić, że ludzie bedą się bawić od pierwszej do ostatniej piosenki.

Po 5.

- Dobry kontakt z ludźmi! Napewno dobrze jest jak nasz dj, potrafi czasem się odezwać i zachęcić ludzi do tańca i wspólnej zabawy. Jeżeli będzie potrafił pozytywnie wpłynąć na ludzi to takie wesele napewno będzie można zaliczyć do udanej imprezy!

 

 

Wesele to specjalny dzień w którym każdy chce się czuć dobrze i konfortowo. Wielki wpływ na jakość imprezy ma nasz wodzirej, dlatego tak ważne jest, aby mądrze go wybrać! Ze swojej strony, możemy zaoferować usługi profesjonalnego dj'a na wesele! Polecamy!