[Felieton] Pięć utworów o ... Kobietach

Kobiety od zawsze były natchnieniem dla muzyków. Od lat powstają o nich utwory, które często stają się hitami na długie lata. Mówimy na nie płeć piękna, ponieważ to one są naszą wizytówką na wszystkich wielkich balach. To właśnie naszym kochanym panią poświecimy dzisiejsze wydanie felietonu.

1. Jerzy Połomski - Bo z dziewczynami

Nieprawdopodobna piosenka, której słowa zna każdy. Jej tekst idealnie opisują każdą kobietę. Wybuchowy temperament i niepewność zachowań to właśnie to za co was kochamy, drogie panie.

2. Andrzej Rosiewicz - Najwięcej witaminy

Polskie dziewczyny zyskały sobie sławe na całym świecie swoją nieprzeciętną urodą. Słowa tej piosenki idealnie oddają tą sytuacje i kto miał okazję poznać inne naradowości od strony płci pięknej to napewno potrafi docenić nasze polskie dziewczyny.

3. Mig - Miód Malina

Piękne ciała kobiet od zawsze i na zawsze bedą przykuwać uwagę panów. Co my drogie panie byśmy bez was zrobili? Nic, jesteście jak miód, malina nie ma drugiej takiej co ciało takie ma.

4. Boys - Jesteś szalona

Jesteś szalona, mówie Ci... utwór z lat 90. ale do dzisiaj potrafi rozkręcić niejedną imprezę. Za to, że jesteście takie szalone i często nieprzewidywalne my was kochamy.

5. Bayer Full - Moja mała blondyneczko

Na koniec piękne muzyczne podsumowanie naszych kochanych pań. Jesteście dla każdego z nas tymi małymi "blondyneczkami" które bardzo cenimy. Jesteście dla nas bardzo ważne.

 

Kochane panie, jesteście dla nas wsparciem i pomocą we wszystkie złe dni. Chcemy razem z wami iść przez życie, dzielić z wami radoście i smutki. Pomagać wam w waszych gorszych dniach i zawsze być blisko was.

 

{youtube}cibVCEMx7t4{/youtube}

Autor: