[Felieton] Pięć utworów o ... Wakacjach

Czas na kolejny, drugi to już z kolei odcinek naszego felietonu muzycznego. Przychodzi taki czas, kiedy to chcemy odpocząć i czekamy na te upragnione wakacje! Tym zajmiemy się dzisiaj - utworami, które opowiadają o wakacyjnych przygodach.

1.  Łzy - Agnieszka

"Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka" te słowa każdy conajmniej raz śpiewał sobie chociaż po cichu. Wspaniały utwór opowiadający o wakacyjnej miłości, która wbrew naturze przetrwała wiele dni.

2. Video - Ide na plaże

Jak wakacje to wysoka temperatura, jak gorąco to kąpiele, jak kąpiele to morze! A więc, "Ide na plażę"! Idealny utwór w drodze nad morze, nadaje uśmiechu na twarzy i chęci do życia.

3. Big Cyc - Wakacje

A to dla tych, co w szkolnych ławakach oczekują na wakacje! Czas szybko leci, byle letnie dni trwały jak najdłużej. Szybki, rytmiczny utwór, który pomaga wytrwać ciężkie dni w szkole.

 

4. Remady & Manu L - Holidays

Tego nie można zapomnieć! Hit wakacji roku 2013. Pięknie oddaje klimat i urode wakacyjnych dni i nocy. Jedne wakacje za nami, ale już niedługo następne, więc warto pamiętać o tym utworze.

5. After Party - Wakacyjny love

Nawet troszke dance'owej muzyki wkradło się do naszego felietonu, ale jak najbardziej wakacyjny utworek. Oby nikt takiej przygody wakacyjnej nie przeżył, przynajmniej części z dzieckiem. Także w ramach ostrzeżenia proponujemy zapoznać się z tym kawałkiem.

 

{youtube}haOWEoLXD5A{/youtube}

Autor: