Muzyczne Wspomnienia Vol. 3

Doczekaliśmy się trzeciego wydania Muzycznych Wspomnień. W tym odcinku wrócimy ponownie do muzyki klubowej i starych produkcji , które do dzisiaj możemy z zachwytem wspominać przy różnych okazjach. Będą to lata 90' i przełom 00', kiedy to pojawiało się najwięcej klasy światowej utworów z gatunku dzisiaj znanego jako muzyki elektronicznej. Zapraszam zatem na kolejne wydanie Muzycznych Wspomnień Dj-live.

1. 2 Brothers on the 4th floor - Dreams

Rok 1994 i właśnie Dreams, który stał się mocnym klasykiem muzyki klubowej. Ciężko w dobie dzisiejszej o tak dobre produkcje, które chwytały by nie tylko za uszy, ale także za serce do muzyki. Apropo jeszcze tej produkcji Acid Luke wydał świetne odświeżenie klasowego hitu z lat 90'.

2. Alice Deejay - Better Off Alone

Tym razem trochę bliżej naszych czasów, bo rok 1998 i Alice Deejay za sterami. Kobieta, która na zawsze została zapamiętana przez klubowiczów. Utwór ukazał się w dwóch wersjach, jedna z wokalem druga bez, ale obie są równie świetne.

3. Sash! - Ecuador

Rok 1997 i właśnie niemiecka grupa muzyczna Sash, wraz z Adriana Rodrigueza w produkcja Ecuador, z którą zajeli człowe miejsca na toplistach radiowych, oraz zajeli pierwsze miejsce na liście Billboard, co do dziś jest ogromnym zaszczytem.

4. Faithless - Insomnia

Pora cofnąć się do roku 1995, gdyż nie można zapomnieć o jednym z największych hitów muzyki elektronicznej jaki jest Insomnia od Faithless. Mimo, że wydano mnóstwo remixów tej produkcji i mnóstwo wersji to oryginalej nic nie jest w stanie przebić.

5. Svenson & Gielen - Twisted

Ciężko dowiedzieć się, kiedy dokładnie wydano tą produkcję, ale napewno około roku 2002r, kiedy to Svenson wraz z Gielen zaczeli wspólnie tworzyć. Do dziś pozytywnie zakręca wszystkich na klubowym parkiecie.

Którą produkcję wy byście wybrali z tamtych lat?