Muzyczne Wspomnienia Vol. 2

Muzyczne Wspomnienia Vol. 2

Czas na kolejne, drugie już wydanie Muzycznych Wspomnień Dj-live. Tym razem zajmiemy się tematyką zupełnie różną niż w pierwszej edycji. Tym razem będzie to pięć polskich hitów muzyki Pop. Nie sięgniemy dzisiaj do lat 70' czy też 80', ale będą to lata z przełomu 90' i 00'. Cofnijmy się trochę w czasie i powspominajmy produkcję, które znał każdy, a dzisiaj niekoniecznie się wiele o nich mówi. Były to tak zwane hity lata.

1. Ich Troje - Powiedz

Rok 2001 i najlepszy hit grupy Ich Troje. W tym roku był to jednogłośny przebój, który stał na szczycie wszystkich top list radiowych. Niestety szybko o nim zapomniano i dzisiaj jak leci w radiu to mocno trzeba sobie przypominać słowa jak i wykonawce tej produkcji. Mimo wszystko był to ogromny hit 2001r.

2. Łzy - Agnieszka

Ponownie rok 2001, ale tym razem zespół Łzy w roli głównej. Wydali oni wiele znanych do dziś produkcji ale Agnieszka jest jedyna w swoim rodzaju. Piękna opowieść o miłości w lekko rockowym wydaniu. Również ta propozycja zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów w polskich rozgłośniach radiowych.

3. Wilki - Baśka

Przesuwamy się dalej czyli rok 2002 i opowieść o wielu kobietach zespołu Wilki. Tytułowa Baśka i inne piękne imiona występujące w piosence to coś co nucimy do dziś. Można, by wiele gadać ale lepiej posłuchać Wilki i Baśka.

4. Big Cyc - Rudy się żeni

Zostajemy w 2002 roku, ale tym razem zupełnie kto inny. Formacja Big Cyc w produkcji, która do tej pory jest grana na każdym weselu, no chyba, że u kogoś nie było to niech żałuje. Oczywiście mowa o Rudym, który się żeni, bądź też każdym innym imieniu wstawianym w to miejsce podczas zabaw weselnych. Produkcja ponadczasowa.

5. Jeden Osiem L - Jak zapomnieć

Rok później bo już 2003r, ale nadal świetna produkcja od hip-hopowej formacji Jeden Osiem L. Nie jest to oczywiście gatunek pop, ale tą produkcję grały wszystkie radia, a więc zasługuje na miejsce w naszych muzycznych wspomnieniach.

Co wy najlepiej wspominacie po latach?