Muzyczne wspomnienia vol. 1

Muzyczne Wspomnienia vol. 1

Będzie to kolejny felieton Dj-Live, który będzie miał na celu przypomnienie wam hitów, które zapisały się na stałe w pamięci słuchaczy. Są to tak zwane klasyki muzyczne. Nie będzie tutaj określonego stylu muzycznego, ponieważ każdy może mieć inne przeboje, które zapadły mu w pamięć. Za każdym razem po lupę weźmiemy 5 hitów z danej kategorii muzycznej. Na początek przyjrzymy się muzyce klubowej. Będzie to tzw. retro. No to rozpoczynamy pierwsze wydanie Muzycznych Wspomnień.

1. Darude - Sandstorm

Rok 2009 i Sandstorm to coś nierozerwalnego. Do tej pory powstało mnóstwo remixów tej produkcji, a motyw przewodni jest grany każdego weekendu na klubowych parkietach. Piękna propozycja, która zapadła na zawsze w pamięć fanów muzyki klubowej.

2. Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours

Rok 2010, czyli tylko rok później a już kolejna świetna propozycja. Tym razem od włoskiego dj, który dziś ma już 47 lat i może nie wiele o nim słychać, ale pewne hity zostaną na kolejne dekady. Któź chociaż raz w życiu tego nie słyszał?

3. Barthezz - On The Move

I czas na kolejny rok, tym razem 2011. W tym okresie to właśnie Barthezz, który dzisiaj nosi pseudonim, a zarazem imię i nazwisko Bart Claessen. Motyw z tej produkcji jest piękny i powszechnie znany, nawet największym amatorom muzyki klubowej.

4. Paul Van Dyk - For An Angel

Kolejna produkcja klasy światowej. Tym razem to rok 2009 i Paul Van Dyk w roli głównej. Tym razem propozycja bez wokalu i bardzo spokojna. Podkręcone wersje tej produkcji naprawdę potrafią porwać na parkiet nawet najbardziej ociężałę nogi.

5. 4 Strings - Take me away

Rok 2009, był bardzo dobrym rokiem, jeżeli chodzi o klasowe produkcję Kolejna propozycja, tym razem od 4 Strings, zatytułowana Take Me Away. Możemy nie kojarzyć tego duetu, ale po przesłuchaniu tej propozycji, każdy skojarza co to za grupa.

 

Który hit wy najlepiej pamiętacie?