Blinders - Melt (Tasty) - premiera z wytwórni STMPD RCRDS (Martin Garrix)

blinders melt tasty

Mamy przyjemność napisać o dużym sukcesie naszego rodaka w świecie EDM. 18 maja miała miejsce premiera nowego kawałka BLINDERS-a pod tytułem Melt (Tasty). Polak podpisał umowę z holenderską wytwórnią Martina Garrix-a "STMPD RCRDS", za pośrednictwem której została wydana powyższa piosenka.

 

Mateusz bez wątpienia jest jednym z czołowych producentów EDM w kraju. Jego produkcje zostały docenione przez wielu światowych artystów. Między innymi przez David guetta, Tiesto, Hardwell, Axwell, Don Diablo i Afrojack

mateusz blinders

BLINDERS ma na swoim koncie wiele zagranicznych występów w Europie, USA, Azji i w Afryce. W tym roku będziemy mieli okazję bawić się przy Jego secie podczas Music Power Explosion we Wrocławiu, gdzie zagra u boku takich gwiazd jak Steve Aoki, Tiesto, ZEDD, Afrojack i Don Diablo.

 

Produkcja zdecydowanie podbije niejedną radiostację w naszym kraju. Zapewne w wielu Waszych głośnikach będzie można usłyszeć ten utwór podczas relaksu w upalne, letnie dni! Lekki popowy vocal, energiczny bit na pewno porwie wielu ludzi do tańca. Niewątpliwie jest to big roomowy utwór, który niektórym może nie przypaść do gustu, zaś niektórzy będą go słuchać przez bardzo długi czas!

Zapraszamy Was do słuchania i oceny nowej produkcji naszego rodaka.

 www.facebook.com/Blindersmusic
www.instagram.com/Blindersmusic