Atmozfears & Hardwell w All That We're Living For

All That We're Living For to tytuł produkcji, która wspólnie stworzyli Hardwell, oraz przyjaciel holendra o pseudonimie Atmozfears, który tworzy już kilka dobrych lat produkcje z gatunku głównie Hardstyle. Chyba nikt nie przewidywał, że połaczenie utytułowanego już producenta progressive-house z młodym jeszcze twórcą czegoś zupełnie innego może przynieść tak świetne efekty!

Klimat zaprezentowany w produkcji All That We're Living For jest po prostu świetny! Połączenie spokojnego wokalu i ta energia, która uderza przy każdym wejściu! Muzyczny poemat zaprezentowany przez tą dwójkę ma szansę stać sie przełomowym momentem dla gatunku Hardstyle, która przez wielu był uważany za dość trudny styl i tylko dla nielicznej grupy. Tymczasem Hardwell i Atmozfears pokazali, że jest zupełnie inaczej!

Ciekawostką jest to, że Hardwell właśnie na koncercie, gdzie premierę miała ta produkcja powiedział, że Dj's Magazine to jedna wielka ściema i prowokacja. Zasugerował, że młodzi i ambitni producenci jak właśnie Atmozfears nigdy nie mogą zainstnieć ponieważ takie właśnie rankingi im to uniemożliwiają i przez to nigdy nie zostaną zaproszeni na wielkie festiwale jak Ultra Music Festival! Patrząc obiektywnie miał dużo racji w tym co mówił!

Co myślicie o tej produkcji? Warto dawać szansę młody twórcą?