Wolfgang Gartner - Devotion

Wolfgang Gartner, amerykański dj i producent muzyczny współpracujący z wytwórnią Spinnin Records wydał kolejny singiel zatytułowany tym razem Devotion. Produkcja z kategorii tech-house'u podobnego do twórczości Don Diablo. W ciągu kilku dni ponad 120tyś wyświetleń na YouTube pokazuje jak wielką popularnością cieszy się Joseph Thomas Youngman. 

Amerykański producent stosunkowo nie dawno dołączył do holenderskiej wytwórni bo do tej pory współpracował z innego pokroju dystrybutorami muzycznymi. Zainteresowanie Wolfgangiem przez Spinnin' Records wskazuje na jego ogromny potencjał, który możemy wyraźnie dostrzec w produkcji Devotion. Być może to będzie ta właśnie przełomowa produkcja, która pomoże mu rozwinać skrzydła. Wokalnie również producent postarał się aby przykuć uwagę fanów. 

Kolejną rzeczą jest klip stworzony do Devotion, który utrzymany jest w nowoczesnym stylu. Już nie raz mieliśmy doczynienia z teg typu teledyskami dlatego pod tym względem nie jest to nic oryginalnego, ale chociaż jest na czym oko zawiesić. 

Jak podoba wam się propozycja Devotion od Wolfgang Gartner?