Dropgun wydaje kolejny singiel zatytułowany Nobody

Rosjanie podbijają holenderską wytwórnię Spinnin Records! Muzyczny duet nazwany Dropgun wyruszł w świat w muzyczny świat w 2012 roku wprost z Tomsk'a położonego w Rosji. Od dłuższego czasu są związani z największą wytwórnią Holandii jak nie świata. 

Tym razem Dropgun pokusił się użycie ciekawego wokalu, ale skąd on pochodzi to może zostawimy wam jako zagadkę i chętnie poczytamy wasze propozycje. 

Produkcja Nobody jest dość stworzona w nowoczesnym stylu z użyciem starszego wokalu. Mimo wszystko klimatem podobna jest trochę do twórczości Don Diablo i pewnie gdybyśmy nie widzieli kto jest jej producentem to w ciemno obstawilibyśmy holendra. Dlaczego osoby tworzące produkcje house'owe czy też tech house'owe uderzają w trochę inne brzmienia niż moglibyśmy wsadzić w pewne ramy danego stylu? Odpowiedź jest banalnie prosta! Kto chciałby słuchać ciągle tego samego? House to nie disco polo, gdzie każdy utwór jest grany w ten sam sposób tylko słowa różne! Chodź nawet w nowoczesnej muzyce dance już to wygląda trochę inaczej, dlatego również gatunek muzyki EDM przechodzi metamorfozę i jest to bardzo pozytywny aspekt muzyczny. 

Jak oceniacie Nobody od chłopaków zza naszej wschodniej granicy? Wiecie już skąd pochodzi wokal do ich produkcji?

Dajcie znać!