Armin van Buuren wraz z BullySongs prezentują najnowszą produkcję!

Armin Van Buuren zaprezentował swoją najnowszą produkcję, którą stworzył wspólnie z połączeniem wokalnych umiejętności BullySongs. Propozycja nosi nazwę Freefall i w nie cały tydzień od publikacji na YT utwór z klipem zyskał przeszło 350tyś wyświetleń.

Produkcja od najlepszego producenta muzyki trance jest... genialna. Wpada w ucho od pierwszego odsłuchu i ponownym odtworzeniom nie ma końca. Momentami można było pomyśleć, że Armin wypalił się twórczo i najlepsze produkcje ma już za sobą. Tymczasem on z każdym rokiem jest coraz lepszy, a przez to liczba fanów powiększa się z każdym dniem. Przepiękne brzmienia zaprezentowane w Freefall połączone z wokalem, który uderza w najlepsze możliwe tony nadaje wyjątkowego charakteru produkcji Armina.

Klip stworzony specjalnie do Freefall jest jednym z lepszych jakie miałem możliwość obejrzeć. Dopasowanie tego wszystkiego w jedno arcydzieło na pewno da twórcą dobry zysk finansowy, ale również satysfakcję z reakcji fanów na koncertach. Jestem pewien, że ta propozycja stanie się radiowym hitem jeszcze w tym miesiącu. Także pozostaje czekać, aż zostaniemy zasypani radiowym hitem Armina.

Jak podoba wam się Freefall od Armina Van Buurena i BullySongs?