[Premiera] Skytech & Fafaq & Yves V - Fever

Czas na polski akcent na scenie muzyki klubowej! Po raz kolejny Skytech i Fafaq pokazują najwyższą klasę i wydają produkcję Fever. Do swojego duetu zaprosili jeszcze Yves V i tak właśnie w trójkę pracowali, a teraz opublikowali propozycję na wiosnę 2016. Naprawdę możemy być zadowoleni z tej dwójki młodych jeszcze producentów z naszego ubogiego w takie sławy kraju. Teraz czas na zmiany! Oby więcej rodaków zachodziło tak daleko jak Skytech i Fafaq!

Jeżeli chodzi o samą propozycję Fever to jest ona z najwyższej półki, ale oczywiście zachowana w stylu, który do tej pory prezentowała ta dwójka. Mocne, elektroniczne brzemienia, które porywają ludzi w całej Europie, a być może i na świecie. Nie są może tak bardzo rozpoznawalni dla laików na polskiej scenie klubowej, ale od jakiegoś czasu wydają w największej holenderskiej, a być może i europejskiej wytwórni muzycznej. Tworzą razem z takimi artystami jak R3hab czy teraz chociażby Yves V.

 

Najprawdopodniej zobaczymy chłopaków na tegorocznym Sunrise Festival, ale to jeszcze nie potwierdzone informacje. Tak czy inaczej warto wybrać się i zobaczyć na żywo jaki poziom prezentują Skytech i Fafaq!

Jak podoba wam się produkcja Fever?