Chemistry - We Are One (Lucky Loud Rework)

Lucky Loud, czyli młody rozwijający się remixer z naszego kraju pokusił się o wydanie swojej wersji produkcji We Are One od Chemistry. Oryginalna produkcja z przed lat doczeła się już różnej odmiany remixów, od mocnych hardstyl'owych, przez trance'owe, a teraz czas na typowo klubową odmianę We Are One.

Lucky Loud nie dawno dołączył do wytwórni muzycznej Fat Bass, gdzie też wydał swój pierwszy remix. Zapewne w najbliższym czasie doczekamy się następnych, a w przyszłości może nawet produkcji własnego autorstwa. Zawsze staramy się oprócz polecania najlepszych produkcji, wspierać młodych artystów, którzy chcą coś osiągnąć, ale nie zawsze wiedzą jak to zrobić, a czasem brakuje im pewności siebie. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mogli pochwalić się producentami naszego kraju w większej ilości niż kliku wybitnych jak Tom Swoon, czy Adam De Great.

 

Remix We Are One w wydaniu Lucky Loud ukazał się narazie jako Rework, także jeszcze chwilę poczekamy na oficjalne wydanie w całości.

Jak podobają wam się remixerzy z granic naszego kraju? Mają potencjał czy raczej dużo im brakuje?