[Premiera] Maddix - Riptide

Młodziutki Maddix, o którym do tej pory nie wiele się mówiło wkracza w nowy rozdział swojego życia, a to wszystko za sprawą jednej produkcji. Podobnie jak swego czasu Martin Garrix. o którym nikt, nic nie wiedział, a jedna produkcja zmieniła to wszystko o 180 stopni.  Tak teraz czas na holendra, rodem z Eindhoven, który wydał poprzez wytwórnię Revealted utwór Riptide.

Ciekawostką jest, że zanim sam autor zdążył opublikować swoją propozycję to Hardwell wydał już edit tej produkcji. Dość zaskakujące rozwiązanie, ale dzisiaj wszystkiego można się już spodziewać po artystach. Ogólnie jest to utwór z kategorii progressiv-house i jest on dość poprawny, chodź ciężko coś więcej o nim powiedzieć. Być może za jakiś czas każdy będzie wiedział kim jest Maddrix, ale narazie nie zaskoczył niczym specjalnym. Ma jeszcze dużo czasu, aby wspiąć się na szczyt także dajmy mu szanse i poczekajmy.

Co sądzicie o młodym pokoleniu producentów muzyki elektronicznej? Mają porównanie z Tiesto, czy Armienem, czy raczej bez szans?

Riptide to pobrania przez BeatPort, w cenie 2,49$