Dannic wraz z Bright Lights - Forever

Forever - najnowsza produkcja od Dannic'a oraz Bight Lights. Holender nie jest jakimś mocno wyróżniającym się na klubowej scenie artystą, ale potrafi pokazać pazur. Tym razem zaprosił do swojej produkcji już wcześniej wspomnianą Bright Lights, która swój dział w Forever wykonała świetnie.

Prawie 28. letni holender jest bardzo aktywny od paru lat i każdego roku wydaje, po kilka swoich produkcji, oraz kilkanaście remixów. Jak można zauważyć z Bright współpracuje mu się bardzo dobrze, ponieważ po produkcji Dear Life, w której również to właśnie ona użyczyła mu głosu, czas na kolejne wspólne muzyczne dziecko. Nowoczesne brzemienie zapewnione przez Dannic'a w połączeniu z charakterystycznym głosem.

Co ciekawe Bright Lights to klubowa wokalistka, która została wypromowana przez Hardwell'a, który z kolei posiada swoją wytwórnie muzyczną Revealed Recordings. Z tej właśnie wytwórni korzysta Dannic, który również został wypromowany przez Hardwell'a i jego Revealed Recordings. Także wiadomo jak to się stało, że tym młodym artystą tak dobrze się ze sobą współpracuje.

Jak oceniacie ten duet?