feed-image Nasze doniesienia
Gromee z nową produkcją!

Andrzej Gromala, a może bardziej Gromee czyli nikt inny jak reprezentant Polski podczas konkursu Eurowizji 2018 zaprezentował swoją najnowszą produkcję zatytułowaną One Last Time. Propozycja jest

Czytaj dalej

Don Diablo z nową produkcją! Anthem (We Love House Music)

Don Diablo jako ikona holenderskiej muzyki house nie próżnuje pomimo bardzo napiętego grafiku i wydaje najnowszą produkcję zatytułowaną Anthem (We Lose House Music), którą stworzył tym razem bez współpracy z jakimkolwiek innym artystą. Dystrybucją zajmuję się wytwórnia Spinnin' Records.

Czytaj dalej

Deadmau5 & Rob Swire - Monophobia - znamy datę premiery

 deadmau5 rob swire split monophobia

Deadmau5 przy współpracy z australijskim producentem muzyki elektronicznej Robem Swire od dość długiego czasu pracowali nad nową propozycją muzyczną, która ma nosić tytuł Monophobia. Po długich testach podczas wystąpień na żywo i w studiu postanowili ogłosić datę premiery utworu. Oficjalnie propozycję w całości będziemy mogli usłyszeć 13 lipca podczas słuchania mau5ville: level 1Kompilacja zawiera 10-minutowy extended mix, a także remiksy Rinzen, Latroit i ATTLAS.

Czytaj dalej

[Premiera] Dada Life - Higher Than The Sun (Steff Da Campo Remix)

Dada Life HIGHER THAN THE SUN STEFF DA CAMPO REMIXPremiera oryginalnej piosenki Higher Than The Sun od Dada Life odbyła się 9 mar 2018r i wielu słuchaczom nie przypadła do gustu (mnie również). Idealny vocal, ale coś nie tak było z dropem. Po 3 miesiącach (09.06.2018) od daty wydania oryginalnej wersji czas na premierę odświeżonego i bardzo udanego future housowego remixu od STEFF DA CAMPO

Czytaj dalej

Gromee i jego Without You wkraczają na wyższy poziom


Gromee zarezentował swój najnowszy utwor zatytułowany Without You stworzony wspólnie z Lukas Meijer. Propozycja cieszy się ogromną popularnością i zapewne zdąży szybko wspiąć się na wyżyny radiowych toplist. Bardzo cieszy nas fakt, że polscy producenci coraz śmielej wdzierają się na światowy rynek muzyki klubowej! 

Czytaj dalej

Tom Swoon i Blasterjaxx i ich wspólne muzyczne dziecko

All I Ever Wanted to najnowsze muzyczne dziecko, które powstało z połączenia naszego rodaka pod pseudonimem Tom Swoon oraz duetu BlasterJaxx. Wytwórnia muzyczna Spinnin' Records zajmuje się dystrybucją oraz promowaniem produkcji, a to wszystko wskazuje jak wysoko zaszedł już Dorian w swojej muzycznej karierze. Coraz wyższe miejsca w rankingu Dj Mag, coraz więcej produkcji z zagranicznymi gwiazdami, oraz międzynarodowe wytwórnie to wszystko o czym może niejeden tylko marzyć. 

Czytaj dalej

Alan Walker w komercyjnej produkcji ?! All Falls Down

Alan Walker to postać bardzo znana od roku czasu kiedy to zadebiutował z utworem Faded. Teraz czas na premierę najnowszej produkcji od Alana Walkera oraz Noah Cyrus wraz z Digital Farm Animals. Co ciekawa propozycja All Falls Down w niczym nie przypomina poprzednich utworów Alana, a z drugiej strony brzmi jak przeciętny radiowy hit. Co ciekawego ten "przeciętniak" zebrał już ponad 7 milionów odtworzeń na YouTube w raptem tydzień! Jednak pokazuje to jak bardzo popularny stał sie norweg. Klip natomiast bardzo znacząco nawiązuje do twórczości Alana, a momentami nawiązuje nawet do jego pierwszej produkcji. 

Czy napewno All Falls Down? Nie możemy napewno tego powiedzieć o młodym norwegu, który awansował aż o 38 miejsc w rankingu Dj Mag! Ciekaw jesteśmy waszego zdania na temat twórczości Alana Walkera oraz co sądzicie o jego najnowszej produkcji :)

 

 

Don Diablo przedstawia nową propozycję!

Don Diablo przyzwyczaił nas do swojego stylu bardzo mocno! Słysząc w radiu pierwszy raz jakąś propozycję można było od razu rozpoznać twórczość holendra. Nieco inaczej jest w propozycji Take Her Place stworzoną wspólnie z innym twórcą pod pseudonimem A R I Z O N A.

Bardzo ciekawa propozycja, ale chyba bardziej na niedzielne popołuadnie niż sobotnią imprezę. W całej produkcji nie zabrakło oczywiście bardzo charakterystycznej wstawki dla Don Diablo. Chodź i tak w tym wypadku to nie motyw w stylu Don Diablo nadaję stylu, a delikatny podkład i ten świetny wokal. 

Co sądzicie o takiej twórczości Don Diablo? Podoba wam się Take Her Place?

 

Avicii powraca w wielkim stylu! Without You

Avicii po ponad rocznej przerwie powraca na scenę EDM! To wiadomość wyczekiwana przez wielu na całym świecie. Czas przypomnieć sobie o starym dobrym człowieku ze szwecji. Tim Bergling powraca i to w jakim stylu to aż brak słów aby to wyrazić. Najnowsza produkcja a zarazem zapowiedź nowej płyty nosi tytuł Without You

Propozycja Without You została stworzona wspólnie z Sandro Cavazza i jest po prostu genialna. Mocno przypomina nam Tim Berga z najlepszych czasów kiedy to powstawały produkcję Seek Bromance czy Wake Me Up. Świat muzyki EDM bez Aviciiego nie był taki sam... Brakowało w nim bardzo szweda, który swoją charyzmą zyskał setki tysięcy fanów. 

Czas ponowanie przywitać Tim Berglinga na scenie! Wy również cieszycie się z powrotu Aviciiego na scenę?